Bateria Aurora Rose Gold z perlatorem Mikado/Valvex

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
02 paź 2018 11:44

AURORA ROSE GOLD w odcieniach eleganckiego różowego złota to bateria delikatna i oszczędna w formie, ale przyciągająca uwagę kolorystyką zachodzącego słońca. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: AURORA ROSE GOLD Bateria kuchenna stojąca z obrotową wylewką, z perlatorem MIKADO

Kategoria: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: AURORA ROSE GOLD w odcieniach eleganckiego różowego złota to bateria delikatna i oszczędna w formie, ale przyciągająca uwagę kolorystyką zachodzącego słońca. To idealna propozycja dla wszystkich, chcących urządzić wnętrze z wysublimowanym smakiem. Bateria wyposażona jest w dodatkowy, innowacyjny perlator MIKADO, który napowietrzając pojedyncze strumienie wody, tworzy unikalny geometryczny wzór. Prócz wyjątkowego efektu wizualnego, niezwykle ważną cechą perlatora MIKADO jest ultraniski przepływ wody, wynoszący jedynie 1,9 l/min. Takie ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania, zmniejszają rachunki, zapewniając przy tym komfort codziennego użytkowania. Bateria AURORA ROSE GOLD posiada także innowacyjny system łatwego montażu EASY FIX, który znacząco skraca czas jej instalacji. Do stosowania w instalacjach zimnej i ciepłej wody w budynkach. Materiały wykorzystane do produkcji baterii to mosiądz, pokryty powłoką rose gold, tworzoną technologią PVD. Wymiary: wysokość – 365 mm; długość wylewki – 192 mm. Klasa przepływu: A. Dodatkowy perlator MIKADO ogranicza przepływ do 1,9 l/min. Zalecane ciśnienie robocze: 0,1-0,5 MPa. Temperatura maksymalna: 90°C.

Od kiedy na rynku: 2017 r.
Cena produktu: 518 zł
Gwarancja produktu: 25 lat
Pogwarancja: 48 godzin
Dostępność na rynku: Dostępny
Dokumentacja: Atest higieniczny, karta katalogowa, Krajowa Deklaracja Właściwości Użytkowych
Nagrody,opinie,rekomendacje: „Seria AURORA ROSE GOLD to bogactwo zarówno z uwagi na jej walory estetyczne jak i ze względu na szeroki wachlarz zastosowania.” Wirtualnemedia.pl

Valvex S.A.
ul. Nad Skawą 2, 34-240 Jordanów
tel.  18 26 93 220, fax. (+48) 18 26 93 211
email: valvex@valvex.com
www.valvex.com

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny