Bateria zlewozmywakowa Silia/Deante

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 wrz 2018 08:49

Bateria kuchenna Deante Silia jest efektem świeżego spojrzenia na temat baterii zlewozmywakowych. Jej dynamicznie pochylony kształt przykuwa wzrok, a pochylenie w kierunku dłoni użytkownika jest także bardzo ergonomicznym rozwiązaniem. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Bateria zlewozmywakowa Deante Silia

Nazwa kategorii: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: Bateria kuchenna Deante Silia jest efektem świeżego spojrzenia na temat baterii zlewozmywakowych. Jej dynamicznie pochylony kształt przykuwa wzrok, a pochylenie w kierunku dłoni użytkownika jest także bardzo ergonomicznym rozwiązaniem. Pozorna lekkość formy ukrywa funkcjonalne rozwiązania – obracany korpus i wygodną wyciąganą wylewkę. Dzięki temu prace w strefie zmywania są dużo łatwiejsze, a napełnianie wysokich naczyń niezwykle proste.

Bateria Silia produkowana jest w dwóch wariantach wykończenia. Dla zwolenników klasyki proponujemy wersję w całości chromowaną. Miłośnikom nowoczesności spodoba się model łączący surową stal szlachetną wylewki z matowo czarnym korpusem i dźwignią.

Nie mniej ważne jest to, co znajduje się we wnętrzu. Głowica baterii Silia została wykonana z wysokiej jakości ceramiki i jest bardzo cicha w użytkowaniu (grupa akustyczna I – poniżej 20 decybeli). Jej żywotność została potwierdzona testami mechanicznymi gwarantującymi wytrzymałość podczas 70 000 cykli otwarcia głowicy. Korpus baterii wykonany jest z wysokiej jakości mosiądzu MO 59. Stalowa wylewka baterii zapewnia higienę (antyseptyczność) oraz nowoczesne walory wizualne. Bardzo dobrą jakość użytych materiałów potwierdza 7-letnia gwarancja.

Projekt: Ewa Włodarczyk, Product Manager w firmie Deante.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: Od 573 zł

Gwarancja produktu: 7 lat

Pogwarancja: Pełna, na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: Od września 2018

Dokumentacja: Atest PZH, zgodność z normami PN-EN

Deante Antczak Sp.j.
al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
42 638 30 00, fax 42 638 30 80
deante@deante.pl
www.deante.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny