CAD Decor PRO 3.0/CAD Projekt K&A

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
04 paź 2018 10:10

Program CAD Decor PRO to innowacyjny, kompleksowy program do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i wizualizacji dowolnych wnętrz. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: CAD Decor PRO 3.0

Nazwa podkategorii: Software i hardware dla architekta

Opis produktu: Program CAD Decor PRO to innowacyjny, kompleksowy program do projektowania, wyceny, tworzenia dokumentacji technicznej i wizualizacji dowolnych wnętrz. Łączy w sobie wszystkie walory dwóch popularnych systemów CAD Kuchnie i CAD Decor, czyli: projektowanie w oparciu o wykorzystanie szafek kuchennych, dynamiczne modelowanie 3D, unikalne funkcje aranżacji, edycji i optymalizacji płytek ceramicznych, obszerne i różnorodne bazy danych oraz specjalistyczne funkcjonalności Rendera PRO. W październiku tego roku projektanci i architekci wnętrz będą mogli skorzystać z jego najnowszej wersji - CAD Decor PRO 3.0. Autorski render w programie w nowej wersji pozwala na stworzenie fotorealistycznych wizualizacji i innych form prezentacji jeszcze szybciej, realniej i łatwiej. Ergonomie pracy gwarantuje zupełnie nowy interfejs, ułatwiający osiągnięcie profesjonalnych efektów renderingu bez zaawansowanej wiedzy w tej materii.

Użytkownik programu po jednej stronie swojego ekranu znajdzie podstawowe funkcje renderingu i prezentacji, takie jak Radiosity i domyślny Raytraycing czy nowy Path tracing. Po prawej natomiast, te bardziej specjalistyczne opcje: diagnostyka, właściwości i ustawienia sceny. Po zaprojektowaniu wnętrza, warto zastanowić się nad sposobem prezentacji naszej wizji. W tym aspekcie CAD Decor PRO 3.0 ma również ogromny wybór. Dzięki planowanej nowości w CAD Decor PRO 3.0 – panoramie sferycznej (nowa funkcja algorytmu Path tracing), możemy pokazać projekt bezpośrednio na swoim profilu Facebook. CAD Decor PRO 3.0 posiada również możliwość generacji profesjonalnej dokumentacji technicznej projektu, która może obsługiwać znacznie większe projekty niż do tej pory. Jednocześnie dokumentacja została „uzbrojona” w szereg funkcji ułatwiających pracę ze skomplikowanymi projektami. Wybierając CAD Decor 3.0 nie musisz korzystać z żadnych dodatkowych programów i aplikacji, aby wykonać zaawansowany projekt wnętrza mieszkalnego czy komercyjnego z pełną dokumentację techniczną oraz nowatorską i fotorealistyczną prezentacją. Premiera tego produktu planowana jest na październik 2018 roku, dostępną są już natomiast wersje beta i przedpremierowe.

CAD Decor PRO 3.0 Dokumentacja Prezentacja wideo

CAD Decor PRO 3.0 Wizualizacja Prezentacja wideo

Od kiedy na rynku: 10.2018

Cena produktu: 8900

Gwarancja produktu: rok

Pogwarancja: tak/rok

Dostępność na rynku: tak

CAD Projekt K&A Sp. z o.o.
ul. Rubież 46, 61-612 Poznań
Telefon/Fax: 61 662 38 83, 61 642 94 55
biuro@cadprojekt.com.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny