Fot. Liebherr.
Fot. Liebherr.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 13:36

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr CBNPes 5156 Premium

W szerokim asortymencie produktów Liebherr na szczególną uwagę zasługuje model chłodziarko-zamrażarki Liebherr CBNPes 5156 Premium z technologią BioFresh, który działa w wysokiej klasie efektywności energetycznej A++.

Powierzchnia SmartSteel wykorzystana w tym urządzeniu redukuje odciski palców, zwiększa odporność na zadrapania oraz ułatwia czyszczenie.

Szuflady BioFresh gwarantują perfekcyjny klimat dla wyjątkowo długiej świeżości. W temperaturze nieco powyżej 0°C i przy idealnej wilgotności powietrza warzywa i owoce, mięso, ryby oraz produkty mleczne zachowują witaminy, delikatny aromat i apetyczny wygląd znacznie dłużej niż w tradycyjnej chłodziarce.

Dzięki dwóm oddzielnie regulowanym obiegom chłodniczym DuoCooling, temperaturę w chłodziarce i zamrażarce można ustawić całkowicie niezależnie od siebie. Pomiędzy obiema komorami nie dochodzi do wymiany powietrza, co zapobiega przenoszeniu się zapachów i wysychaniu produktów.

System Home Dialog umożliwia centralne sterowanie pozostałymi urządzeniami Liebherr, np. zamrażarką czy winiarką znajdującą się w innym pomieszczeniu. Sterowanie odbywa się za pomocą wyświetlacza urządzenia centralnego.

Innowacyjne sufitowe oświetlenie LED jest wyjątkowo przyjemne dla oka i w równomierny sposób oświetla wnętrze urządzenia.

Technologia Liebherr NoFrost zapewnia profesjonalną jakość chłodzenia oraz gwarantuje długotrwałą świeżość produktów. Produkty zamrażane są obiegowym powietrzem chłodzącym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. NoFrost oznacza: nigdy więcej uciążliwego rozmrażania.

Producent: Dyson
Dystrybutor: Michael Bridge
ul. 3 maja 8
05-800 Pruszków

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny