Dekoracje Opp! Szsz, Kap i Bzz/Ceramstic

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 lip 2018 13:41

Seria dekoracji prezentująca niestandardowe podejście do designu. Dekoracje łączy format i kolor bazy - są to białe płytki Opp! 90x30 cm. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: dekoracje Opp! Szsz, Kap i Bzz

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Projektant: Patryk Kaczanowski (Kaczanowski Design by Ceramstic). Seria dekoracji prezentująca niestandardowe podejście do designu. Dekoracje łączy format i kolor bazy - są to białe płytki Opp! 90x30 cm. Dekoracje wykorzystują modny mix satyny i połysku, dochodzą także struktura, kolorystyka oraz wyselekcjonowane motywy zdobiące. Te wszystkie cechy sprawiają, że dekory idealne wpisują się w trendy.

Szsz: na dekoracjach dominuje obecnie bardzo modny motyw roślinny/tropikalny w designie. Dekoracja projektowana na wzór/kształt tapety. Błyszczący i wypukły soczyście zielony motyw dekoracyjny, niczym wycinek lasu deszczowego, wygląda rewelacyjnie w kontraście z satynowym podłożem płytki. Do zastosowań jako okładzina ścienna nie tylko w łazienkach czy kuchniach ale także w salonie czy sypialni.

Kap: odpowiedź na rosnącą potrzebę rynku na płytki do dziecięcych łazienek (prywatnych i na inwestycje). Dekoracje opierają się na motywie deszczu, chmur i fal - stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Także dla osób dorosłych z dużym poczuciem humoru i dystansem, patrzących na design wnętrz w sposób niestandardowy. Modny kolor niebieski (oraz struktury i mix satyny z połyskiem) w designie płytek.

Bzz: dekoracje z dominującym motywem much (insekty na ceramice także mocno w trendzie) – gratka dla wesołków, żartownisiów z dużym dystansem do siebie i designu

Elementy współtworzące kolekcję: Dekoracja dwuelementowa Szsz, 2 x 90x30 cm, dekoracje Kap - elementy 1, 2 i 3, każdy 90x30 cm, dekoracje Bzz - elementy 1, 2, 3 i 4, każdy 90x30 cm

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: Bzz i Kap ok. 90 zł/szt., Szsz ok. 145 zł/kpl.

Gwarancja produktu: obowiązuje rękojmia

Dostępność na rynku: na zamówienie, salony na rynku tradycyjnym, showroom Ceramstic

Dokumentacja: Certyfikat CE, deklaracja zgodności z normą PN EN 14411:2012, Atest higieniczny

Nagrody,opinie,rekomend. nominacja do Pereł Ceramiki 2018

Vinderen Sp. z o.o.
Jutrzenki 177, 02-231 Warszawa
(+48 22) 223 38 08, (+48 22) 886 55 87
sekretariat@vinderen.com
www.ceramstic.com

 

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny