Design Experience Dark Omen z Retro Collection/Jawor-Parkiet

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2018 11:41

Produkt ten powstał we współpracy z architektami. Odpowiada na potrzeby tych użytkowników, którzy stale poszukują niecodziennych rozwiązań i oryginalnego efektu we wnętrzach. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Design Experience Dark Omen z Retro Collection

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Produkt ten powstał we współpracy z architektami. Odpowiada na potrzeby tych użytkowników, którzy stale poszukują niecodziennych rozwiązań i oryginalnego efektu we wnętrzach. Powierzchnia deski została poddana procesowi intensywnego szczotkowania, co podkreśla oryginalny rysunek drewna i daje efekt wyraźnego postarzenia. Wyszczotkowane słoje eksponują natomiast ciekawe barwy i kontrasty, zapewniając unikalny efekt, a czterostronna nieregularna faza optycznie uwydatnia poszczególne elementy podłogi, co nadaje powierzchni dynamiki. Charakteru całości dodaje niestandardowy wymiar – ujednolicenie długości poszczególnych elementów podłogi do 590 lub 600 mm, a także prawe i lewe pióro uwalniają kreatywność designerów i dekoratorów wnętrz. Umożliwiają też tworzenie niemalże dowolnych wzorów ułożenia, takich jak kwadraty, drabinki, szachownice czy tzw. jodła klasyczna. Czynnikami, które wpływają na to, że deska ta wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku są po pierwsze autorska, opracowana na specjalne zamówienie Jawor-Parkiet formuła barwienia. Design Experience Dark Omen z Retro Collection to deska dębowa o oryginalnej, chłodnej barwie. Zdecydowaną, czarnobrązową podstawę kolorystyczną rozjaśniają naturalne, białe refleksy. Powierzchnia jej mieni się kolorami palonego drewna – od bursztynu, po ciemny brąz. Niejednorodne i chłodne odcienie sprawiają, że doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach vintage, a połączona z estetyką glamour stworzy wnętrze wyjątkowo designerskie. Po drugie, zastosowanie dwuwarstwowej konstrukcji umożliwia montaż produktu na ogrzewaniu podłogowym oraz w znacznym stopniu podnosi jego odporność na odkształcenia. Podłoga dostępna jest w wymiarach: długość: 590 lub 600 mm / szerokość: 120 mm/ grubość: 15 mm

Od kiedy na rynku: Od października 2017 roku

Cena produktu: Ceny rozpoczynają się od 450 zł netto/ m2

Gwarancja produktu: Produkt objęty jest 30-letnią gwarancją producenta.

Pogwarancja: Rekomendowane przez Jawor-Parkiet punkty dystrybucyjne ofertują klientom stałą konsultację specjalistów oraz serwis pogwarancyjny, jak również serwis gwarancyjny parkieciarzy rekomendowanych przez autoryzowane punkty sprzedaży.

Dostępność na rynku: Produkt dostępny jest w około 50 najlepszych z blisko 300 punktów sprzedaży na terenie całego kraju.

Dokumentacja: Certyfikat FSC®; Atest higieniczny; Certyfikat zgodności

Nagrody,opinie,rekomend.: Certyfikat Jakości i Niezawodności Home Zone 2017

Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet
ul. Grunwaldzka 87, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel.: 56 474 80 84; fax: 56 472 44 85
sekretariat@jawor-parkiet.pl
www.retrocollection.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny