Dodatki łazienkowe VIGOUR individual. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Dodatki łazienkowe VIGOUR individual. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 wrz 2018 12:14

Dodatki łazienkowe VIGOUR individual

Kolekcja dodatków VIGOUR individual ujmuje swoją funkcjonalnością, a jednocześnie prostotą, która sprawia, że akcesoria te zawsze będą zgodne z trendami oraz znacznie podwyższą komfort w łazience. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Dodatki łazienkowe VIGOUR individual

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Kolekcja dodatków VIGOUR individual ujmuje swoją funkcjonalnością, a jednocześnie prostotą, która sprawia, że akcesoria te zawsze będą zgodne z trendami oraz znacznie podwyższą komfort w łazience. Są doskonałym uzupełnieniem pięknej i funkcjonalnej łazienki. Połyskujący odcień chromu sprawia, że dopasowanie ich do armatury łazienkowej czy profili kabiny prysznicowej to formalność.

Elegancki, wolnostojący stojak podłogowy na papier toaletowy i szczotkę do WC wyróżnia się minimalistycznym designem, który dopasuje się do różnych wystrojów łazienek. Stojak jest praktyczny i poręczny, a równocześnie stanowi przyciągającą uwagę dekorację. Posiada proporcjonalną do długości drążków, zapewniającą stabilność podstawę. Ustawienie tego produktu obok WC sprawi, że niezbędne akcesoria będą na wyciągnięcie ręki. Mierzący 71,5 cm wysokości element z łatwością wpasuje się w kąt pomieszczenia lub w inne miejsce. Dostępny w wersji z pojemnikiem na chusteczki lub bez.

Dwuramienny stojak łazienkowy na ręczniki z kolekcji VIGOUR individual charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością. Jest on też na tyle uniwersalny, że nawet po odświeżeniu lub remoncie łazienki nie trzeba go będzie szybko wymieniać. Uniwersalna forma umożliwia dopasowanie go do każdego pomieszczenia, a jego montaż, bez potrzeby wiercenia otworów w ścianach, staje się bardzo łatwy. Dzięki swojej niewielkiej, mierzącej 38 x 18 cm podstawie można z łatwością wkomponować go w wybrany narożnik pomieszczenia lub ustawić przy ścianie. Pozbawiony zdobień posiada minimalistyczny styl i sprawdza się w każdej aranżacji.

Od kiedy na polskim rynku: Styczeń 2018

Cena netto: od 583 zł

Okres gwarancji: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski (serwisant w każdym mieście)

Dostępność na rynku: W salonach Elements

Dokumentacja techniczna: Karty katalogowe

Karta katalogowa 1

Karta katalogowa 2

Karta katalogowa 3

Karta katalogowa 4

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: 
German Design Award 2018 – VIGOUR wygrywa German Brand Award w kategoriach „Heating & Bathroom” oraz „Product Brand of the Year”. Jury złożone z ekspertów przyznało VIGOUR pierwszą nagrodę („Winner”) w kategorii „Heating & Bathroom” oraz specjalne wyróżnienie („Special Mention”) w kategorii „Product Brand of the Year”.

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Vigour GmbH na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (3)

DODAJ KOMENTARZ
 • KM, 2018-10-31 15:37:44

  Świetne, polecam. I cena bardzo korzystna.
 • Koto2014, 2018-10-23 12:16:41

  No niezłe powiem i bardzo dobrze wygląda.
 • Koto2014, 2018-10-23 12:16:12

  No niezłe powiem i bardzo dobrze wygląda.

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny