Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky/FAKRO

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 paź 2018 14:19

Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky firmy FAKRO to nowy trend w budownictwie zmieniający postrzeganie przestrzeni mieszkalnych. Możliwości jakie stwarzają są nieocenione, a percepcja przebywania w budynku znacząco się zmienia. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky
 
Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Drzwi podnoszono-przesuwne HST-Sky firmy FAKRO to nowy trend w budownictwie zmieniający postrzeganie przestrzeni mieszkalnych. Możliwości jakie stwarzają są nieocenione, a percepcja przebywania w budynku znacząco się zmienia. Wykonanie wielkich przeszkleń całkowicie użytkowych, łatwo otwieranych, bezpiecznych i bardzo estetycznie wykonanych wprowadza do naszego życia dodatkową wartość. Bliskość z otoczeniem, naturą, przenikanie się wewnętrzna budynku z jego otoczeniem. Duże przeszklenia to spektakularne widoki i możliwość podglądania otaczających nas „żywych obrazów” za oknem. Drzwi HST-Sky to zacieranie się klasycznej granicy między wnętrzem a otoczeniem budynku. Teraz jest to jedna przestrzeń, z której dowolnie można korzystać. Nowoczesne połączenie wytrzymałej zewnętrznej ramy aluminiowej i wewnętrznej drewnianej. W drzwiach HST-Sky z serii Innoview firmy FAKRO zapewnia niespotykaną trwałość jak również bardzo dużą estetykę wnętrza.

Drzwi te nie są tylko elementem stolarki otworowej użytej w budynku ale stanowią zarazem część wystroju nadając wnętrzu styl i charakter. Zalety: Drzwi podnoszno-przesuwne HST-Sky firmy FAKRO to nieograniczony widok. Dzięki specjalnej konstrukcji, szyba stałego - niejezdnego skrzydła zamocowana jest bezpośrednio w ościeżnicy i progu dając tym samym znacznie większą powierzchnię przeszklenia. · Nowoczesne okucia Siegenia wyróżniające się trwałością, wykonaniem, komfortem w użytkowaniu i wyglądem · nowoczesne połączenie wytrzymałej zewnętrznej ramy aluminiowej i wewnętrznej wykonanej z najwyższej jakości drewna · możliwość wykonania konstrukcji do 12 m szerokości i 2,8 m wysokości · niski próg ułatwiający przemieszczanie się między wnętrzem pomieszczenia a tarasem · długoletnia trwałość · wysoka odporność na czynniki zewnętrzne · brak konieczności konserwacji zewnętrznej, aluminiowej ramy okiennej · podwójna lub potrójna szyba · wysoki stopień izolacyjności termicznej · dwa warianty zakończenia wewnętrznego profilu drewnianego: Classic i Modern, pozwalają na dopasowanie drzwi przesuwnych do okien drewniano-aluminiowych.

Konspekt

Od kiedy na rynku: 2017

Cena produktu: W zależności od wersji i rozmiaru

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Dostępny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny
 
Dokumentacja: Produkt w trakcie certyfikacji

Nagrody,opinie,rekomend.: Złoty Medal 2017 targów BUDMA

Fakro Sp.z.o.o
33-300 Nowy Sącz, ul Węgierska 144a
Telefon/Fax: +18 4440444
fakro@fakro.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny