Drzwi wejściowe Doppio/VOX

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2018 09:18

Białe drzwi cieszą się niesłabnącą popularnością, ze względu na ich uniwersalny charakter i możliwość dopasowania do różnych wnętrz. Drzwi wejściowe Doppio zaprojektowane przez Ewę Śliwińską wpisują się w ten trend i w zestawieniu z białymi drzwiami wewnętrznymi, tworzą spójną stylistycznie całość. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Drzwi wejściowe Doppio

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: Białe drzwi cieszą się niesłabnącą popularnością, ze względu na ich uniwersalny charakter i możliwość dopasowania do różnych wnętrz. Drzwi wejściowe Doppio zaprojektowane przez Ewę Śliwińską wpisują się w ten trend i w zestawieniu z białymi drzwiami wewnętrznymi, tworzą spójną stylistycznie całość. Drzwi Doppio dostępne są w 9 różnych wariantach, m.in. modele w awangardowym wydaniu z czarnymi listwami, w klasycznych wersjach z modnym frezowaniem lub zupełnie gładkie. Biel drzwi podkreślają starannie dobrane kontrastowe elementy: czarna klamka z rozetą, osłonki na zawiasy oraz wizjer. Drzwi wykonane są z wysokiej jakości materiałów: ramiak z płyty MDF, pokryty dwiema płytami HDF, wypełnienie specjalistyczną płytą Homalight, wzmocnienie masywnym ceownikiem stalowym. Skrzydło ma grubość 46 mm, cechuje się izolacyjnością akustyczną na poziomie Rw=32 dB.

Od kiedy na rynku: 2018 r.

Cena produktu: W zależności od modelu od 1300 zł do 1462,60 zł netto (cena uwzględnia: skrzydło wraz z ościeżnicą stałą, klamkę, rozetę, wizjer, osłonki na zawiasy w kolorze czarnym, wkładki w systemie jednego klucza w kolorze nikiel satyna, próg ze stali nierdzewnej)

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Na terenie Polski, za pośrednictwem sieci salonów VOX z ofertą drzwi i podłóg oraz sieci Majster Plus

Dostępność na rynku: W salonach VOX z ofertą drzwi i podłóg, w sieci Majster Plus oraz na vox.pl

VOX
ul. Gdyńska 143. 62-004 Czerwonak
Telefon/Fax: 61 81 51 700
prvox@vox.pl
www.vox.pl

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny