Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 877

Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 13:34

Ekspres do kawy Nivona CafeRomatica 877 usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających amatorów małej czarnej, bądź większej białej.

Połączenie szwajcarskiej precyzji z niemiecką jakością pozwoliło na skonstruowanie doskonałego ekspresu, który wydobywając z ziaren najwyższej jakości smak i aromat pozostaje przyjazny dla każdego użytkownika. Duży, czytelny wyświetlacz tekstowo-graficzny LCD w języku polskim jest wyjątkowo prosty w obsłudze, dzięki czemu dostęp do każdej z licznych funkcji ekspresu jest intuicyjny. Elegancka bryła, oryginalny design, monochromatyczna tonacja kolorów oraz stylowe dodatki modelu Nivona CafeRomatica 877 gwarantują, że doskonale prezentuje się on w każdym wnętrzu.

Ekspres Nivona CafeRomatica 877 został wyposażony w funkcję OneTouch Spumatore, pozwalającą na przygotowanie – za pomocą zaledwie jednego przycisku – kremowego cappuccino lub doskonałego latte macchiato. Opcja Spumatore Duo umożliwia zaparzenie dwóch takich kaw jednocześnie. Niejeden amator kawy z całą pewnością doceni też możliwość indywidualnego programowania „Przepisu na kawę". W zależności od własnych preferencji można dowolnie regulować moc aromatu oraz ilość kawy, mleka i pianki. Użytkownik może też regulować temperaturę zaparzania, a także wysokość dozownika. Wszystko to sprawia, że przygotowana kawa sprosta indywidualnym upodobaniom nawet najbardziej wymagającego smakosza.

Korzystanie z ekspresu uprzyjemnia wyjątkowo wygodna funkcja podświetlania filiżanek w trakcie nalewania kawy. Niezwykle przydatna okazuje się także tacka do podgrzewania filiżanek – dzięki niej od samego początku procesu parzenia kawy filiżanki są ciepłe, co dodatkowo wspomaga proces uwolnienia pełni aromatu. O jakość napoju dba dynamiczna komora zaparzania w systemie Aromatica, która powiększa się w wyniku zmian ciśnienia wody. Wysokiej jakości stożkowy młynek pozwala użytkownikowi regulować stopień mielenia, dzięki czemu wydobywa z każdego ziarna kawy to, co najlepsze.

Inżynierowie marki Nivona z wyjątkową dbałością podeszli do kwestii czystości i higieny. Ekspres wyposażony jest w innowacyjne oprogramowanie, które ułatwia konserwację urządzenia. Automatyczne programy płukania, czyszczenia i odkamieniania sprawiają, że ekspres łatwo jest pielęgnować, co z kolei zapewnia jego wieloletnie funkcjonowanie. Funkcji automatycznego płukania podlega również spieniacz do mleka Spumatore. Dzięki temu mleko w cappuccino ma doskonały smak, nawet po długim czasie użytkowania urządzenia. Ponadto stan wypełnienia młynka oraz tacki skroplin jest nieustannie monitorowany, umożliwiając sprawne opróżnianie i dopełnianie ich zawartości.

Projektanci marki Nivona zadbali także o środowisko naturalne. Ekspres Nivona CafeRomatica 877 pracuje w trybie ECO, co ogranicza pobór prądu do minimum. Urządzenie może pochwalić się też wyjątkowo cichym działaniem dzięki wyciszonemu młynkowi. Ekspres wyposażony jest także w wyjmowaną jednostkę zaparzania oraz zbiornik wody o pojemności 1,8 litra. W zestawie z urządzeniem otrzymamy także komplet przydatnych dodatków: stalowy termos do mleka MilkCooler o pojemności 0,5 litra, filtr wody Claris, tabletki czyszczące oraz elegancką łyżeczkę do odmierzania kawy.

Producent: Dyson
Dystrybutor: Michael Bridge
ul. 3 maja 8
05-800 Pruszków

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny