Euphoria KDJ - niestandardowa kabina prysznicowa Euphoria KDJ/Radaway.  Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Euphoria KDJ - niestandardowa kabina prysznicowa Euphoria KDJ/Radaway. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 sie 2018 12:39

Euphoria KDJ - niestandardowa kabina prysznicowa Euphoria KDJ/Radaway

Minimalizm, funkcjonalność i komfort to najważniejsze trendy w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. Niestandardowa kabina prysznicowa Euphoria KDJ została stworzona w ich oparciu. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Euphoria KDJ w wersji niestandardowej

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Minimalizm, funkcjonalność i komfort to najważniejsze trendy w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. Niestandardowa kabina prysznicowa Euphoria KDJ została stworzona w ich oparciu. Euphoria KDJ została wykonana z bezpiecznego, hartowanego szkła o grubości 8 mm oraz wyposażona we wsporniki, które zapewniają stabilną konstrukcję i uszczelkę magnetyczną gwarantującą szczelność kabiny. Wszystkie produkty z serii Euphoria pokryte są powłoką EasyClean, która w połączeniu z zawiasami zlicowanymi z taflą szkła od wewnętrznej strony, pomaga utrzymać kabinę w czystości. To sprawia, że użytkowanie staje się proste i przyjemne. Kabina jest dostępna w kilku wariantach szkła: brązowym, grafitowym, satynowym, Pixarena, Mirror oraz UltraClear. Kabinę prysznicową możemy zamontować bez profilu lub w przypadku łazienek w których ściany są krzywe z profilem uszczelniającym Radaway, który zniweluje ich nierówność nawet do 10 mm. W modelu Euphoria KDJ w wersji niestandardowej drzwi kabiny zostały idealnie docięte do skosu, pozwalając w optymalny sposób wykorzystać przestrzeń wnętrza, w którym jest zbyt ciasno na pełnowymiarowy produkt.

Od kiedy na rynku: 2013

Cena produktu: 3413

Gwarancja produktu: 3 lata

Pogwarancja: TAK

Dostępność na rynku: TAK

Radaway Sp. z o.o.
ul. Rabowicka 59
Telefon/Fax (+48) 61 835 75 10
www.radaway.pl

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny