FertigDeska Luxury Maxi/Jawor-Parkiet

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2018 12:01

FertigDeska Luxury Maxi powstała z myślą o miłośnikach wnętrz urządzonych zgodnie ze światowymi trendami, którzy jednocześnie cenią sobie naturalny design i najwyższą jakość. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: FertigDeska Luxury Maxi

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: FertigDeska Luxury Maxi powstała z myślą o miłośnikach wnętrz urządzonych zgodnie ze światowymi trendami, którzy jednocześnie cenią sobie naturalny design i najwyższą jakość. Produkt wykonany jest ze starannie wyselekcjonowanych dębowych desek, przy użyciu najnowszych technologii produkcyjnych, którym towarzyszy wieloetapowa, manualna kontrola jakości. Tym, co wyróżnia tę podłogę spośród innych dostępnych na rynku, jest fakt, że w FertigDesce Luxury Maxi niestandardowa długość idzie w parze z ponadprzeciętną funkcjonalnością. Standardowo deski o takiej długości produkuje się w wariancie litym, jednak zastosowanie dwuwarstwowej budowy zapewnia większą odporność na odkształcenia oraz umożliwia montaż produktów na ogrzewaniu podłogowym. Produkt dostępny jest w wymiarach: długość: 2000–2500 mm/ grubość: 15mm/ szerokość: 290 mm / 260mm Jeszcze na etapie produkcji zostaje on zabezpieczony trzeba warstwami naturalnego olejowosku (przy czym, na życzenie klientów wybrane produkty mogą zostać pokryte ośmioma warstwami lakieru UV).

Od kiedy na rynku: Produkt miał swoją premierę w drugim kwartale 2018 roku.

Cena produktu: Ceny rozpoczynają się od 420 zł netto za m2.

Gwarancja produktu: Produkt objęty jest 30-letnią gwarancją producenta.

Pogwarancja: Rekomendowane przez Jawor-Parkiet punkty dystrybucyjne ofertują klientom stałą konsultację specjalistów oraz serwis pogwarancyjny, jak również serwis gwarancyjny parkieciarzy rekomendowanych przez autoryzowane punkty sprzedaży.

Dostępność na rynku: Podłogi z linii Luxury dostępne są w blisko 300 punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

Dokumentacja: Certyfikat FSC®; Atest higieniczny; Certyfikat zgodności

Producent Podłóg Drewnianych Jawor-Parkiet
ul. Grunwaldzka 87, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
tel.: 56 474 80 84; fax: 56 472 44 85
sekretariat@jawor-parkiet.pl
www.jawor-parkiet.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny