Fly - lustro dekoracyjne, z możliwością montażu w dowolnej pozycji/GieraDesign

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2018 13:29

Duże eleganckie lustro o nieregularnym obłym kształcie, w stylu mid-century modern. Doskonałe do modnych eklektycznych wnętrz. Świetnie sprawdzi się również w stylu nowoczesnym czy skandynawskim. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Fly - Lustro o ciekawym nieregularnym kształcie, z możliwością montażu w dowolnej pozycji

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Duże eleganckie lustro o nieregularnym obłym kształcie, w stylu mid-century modern. Doskonałe do modnych eklektycznych wnętrz. Świetnie sprawdzi się również w stylu nowoczesnym czy skandynawskim.

Dostępne warianty:

Lustro FLY wykonane z najwyższej jakości lustra Opti White które ma obniżoną zawartość żelaza, co w znacznym stopniu eliminuje typowe dla szkła zielonkawe zabarwienie. Lustra Opti White charakteryzują się znacznie wyższą przepuszczalnością światła i gwarantują wierniejsze odwzorowanie kolorów. Mają czystsze odbicie i zdecydowanie jaśniejszą krawędź. To obecnie najwyższej jakości lustra na rynku.

Lustro FLY Blue wykonane z najwyższej jakości lustra niebieskiego produkcji europejskiej.

Lustro FLY Antique wykonane z lustra tzw. antycznego - postarzanego, nierównomiernie „poplamionego” produkcji europejskiej. Wprowadza do wnętrza tajemniczy nastrój, jest niezwykle efektowną dekoracją przełamującą gładkie powierzchnie ścian.

W każdym z wariantów podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, co chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci. Lustro nadaje się również do łazienki.

Parametry:

Wymiar standardowy: 80x107 cm. Lustro jest wykonywane na zamówienie i można zamówić dowolny wymiar. Lustro grubości 4 mm Krawędzie lustra są szlifowane i polerowane na wysoki połysk.

Montaż: Lustro mocuje się za pomocą metalowych zapinek, które umożliwiają dowolną konfigurację i zawieszenie na ścianie wg własnego pomysłu. Montaż jest bardzo prosty, dodatkowo ułatwia go dołączony do lustra szablon.

Prezentacja wideo

Od kiedy na rynku: marzec 2018

Cena produktu: od 812,20 zł netto (w zależności od wersji kolorystycznej)

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy, dostępny jest 5 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Dostępność na rynku: sklep internetowy www.gieradesign.pl, w dobrych salonach wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski (np. Salony Hoff, Terrano, Accero) oraz współpracujące z nami sklepy internetowe

Dokumentacja: Karta materiałowa, Deklaracja jakości wraz z certyfikatem

GieraDesign - Podmiot odpowiedzialny: GierArt Michał Giera
Al. Jana Pawła II 41B 05-250 Radzymin
Telefon/Fax: 690008171
kontakt@gieradesign.pl
www.gieradesign.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny