Grzejnik dekoracyjny Arran/Purmo

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 wrz 2018 12:31

Dzięki kreatywności projektantów Purmo, grzejniki stanowią ozdobę wnętrz, a także podnoszą komfort jego użytkowania. Model Arran, poza swoim podstawowym zadaniem, jakim jest ogrzanie pomieszczenia, doskonale sprawdzi się w roli nietuzinkowego elementu wyposażenia domu, podkreślając dodatkowo jego nowoczesność. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Grzejnik Dekoracyjny Arran

Nazwa kategorii: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: Grzejnik dekoracyjny ARRAN

Aranżując dom lub mieszkanie poszukujemy nie tylko funkcjonalnych rozwiązań, ale też sposobów na wyrażenie własnego stylu. Nowoczesne grzejniki dekoracyjne powinny charakteryzować przede wszystkim: efektowna forma oraz praktyczny minimalizm. Dzięki kreatywności projektantów Purmo, grzejniki te stanowią ozdobę wnętrz, a także podnoszą komfort jego użytkowania. Model Arran, poza swoim podstawowym zadaniem, jakim jest ogrzanie pomieszczenia, doskonale sprawdzi się w roli nietuzinkowego elementu wyposażenia domu, podkreślając dodatkowo jego nowoczesność. Arran jest dekoracyjnym grzejnikiem pionowym, przykuwającym uwagę niewielką głębokością zabudowy oraz zupełnie płaską płytą czołową o zaokrąglonych narożnikach. Wyszukana, minimalistyczna forma sprawia, że model prezentuje się niezwykle efektownie.

Jego dekoracyjną funkcję możemy wzmocnić przy pomocy odpowiednio dobranego koloru z palety RAL lub koloru specjalnego. Projektanci Arrana zrezygnowali z wewnętrznych elementów konwekcyjnych, zwiększając udział promieniowania w przekazywaniu ciepła. Oznacza to znacznie mniejszy ruch powietrza i ograniczenie unoszenia się kurzu. W efekcie grzejnik ten jest bardzo przyjazny alergikom. Arran doskonale sprawdzi się jako wydajne źródło ciepła w różnych pomieszczeniach w naszym domu: salonie, sypialni, kuchni czy przedpokoju. Ze względu na elegancki i nowoczesny wygląd stosowany jest często w obiektach o podwyższonym standardzie. Jego dodatkowe wyposażenie obejmuje wieszaki w postaci relingów, na których wygodnie wysuszymy ręczniki, przemoczone rękawiczki lub inne elementy garderoby. Relingi dostępne są w wersji otwartej i zamkniętej, a także w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możemy urozmaicić jego wygląd i uzyskać bardzo ciekawe efekty aranżacyjne w urządzanym wnętrzu.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: ok. 3000 zł

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Po zakupie produktu stała dostępność wsparcia technicznego

Dostępność na rynku: Autoryzowani dystrybutorzy produktów marki Purmo

Dokumentacja: Deklaracja Właściwości Użytkowych

Rettig Heating Sp. z o o., Biuro Handlowe
ul. Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa
Telefon: (22) 544 10 00
purmow@purmo.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny