HX 300/Internorm

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 wrz 2018 11:44

HX 300 to okno wielkoformatowe typu fix przeznaczone do nowoczesnych wnętrz typu studio.  Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: HX 300

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: HX 300 to okno wielkoformatowe typu fix przeznaczone do nowoczesnych wnętrz typu studio. Wykonana z drewna rama przeznaczona jest do ukrycia w murze budynku, dzięki czemu okno może sięgać od sufitu do podłogi, od ściany do ściany. 3-szybowe przeszklenie wypełnione gazem izotermicznym zapewnia bardzo niską przenikalność cieplną do Uw = 0,74 W/m2K. Dlatego okno to, pomimo dużej powierzchni, można montować w budownictwie energooszczędnym i pasywnym bez obaw o straty ciepła. HX 300 charakteryzuje się także wysokim wyciszeniem do 47 dB. Bardzo efektowna jest możliwość połączenia Panoramy z rozwierno-uchylnymi drzwiami balkonowymi lub tarasowymi. W takim wypadku widoczna jest tylko rama okna rozwierno-uchylnego, a wokół niej czysta, pusta powierzchnia. Innym nowoczesnym rozwiązaniem jest narożnik całoszklany, czyli połączenie dwóch panoram na rogu prostopadłych ścian. Maksymalne wymiary HX 300 to aż 4 metry szerokości i 2,8 metra wysokości.

Od kiedy na rynku: 2015

Cena produktu: Na indywidualne zapytanie

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny 10 lat, pogwarancyjny 30 lat

Dostępność na rynku: Dostępny na zamówienie

Dokumentacja: Certyfikaty na podaną izolacyjność cieplną i dźwiękową wystawione przez Politechnikę w Graz, certyfikat PEFC świadczący o pozyskiwaniu drewna z lasów o zrównoważonej gospodarce przy posznowaniu praw ludności tubylczej

IFTM Group Sp. z o.o.
Wołoska 9A, 02-583 Warszawa
tel. 801 88 99 87
wycena@internorm.com.pl
www.internorm.com.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny