Jodełka Francuska/Kaczkan

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
31 sie 2018 15:29

Klasyka odkryta na nowo Klepki parkietowe jodełki francuskiej przycięte są pod kątem 45o, co umożliwia stworzenie unikalnego wzoru charakteryzującego się lekkością, wysmukłością, ale i dynamiką. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Jodełka Francuska

Nazwa kategorii: Podłogi i ściany

Opis produktu: Klasyka odkryta na nowo Klepki parkietowe jodełki francuskiej przycięte są pod kątem 45o, co umożliwia stworzenie unikalnego wzoru charakteryzującego się lekkością, wysmukłością, ale i dynamiką. Jodełka francuska firmy KACZKAN, stworzona na bazie ProParkietu, dostępna jest w wielu opcjach kolorystycznych oraz w licznych wariantach wykończeń. Wyjątkową popularnością cieszą się jodełki kolorowe, skomponowane z desek o różnych wybarwieniach. Odświeżony look tradycyjnego parkietu tak bardzo przypadł do gustu użytkownikom, że coraz częściej można spotkać to rozwiązanie we współczesnych projektach wnętrz. Podłogi typu jodełka z powodzeniem stosuje się w klasycznych aranżacjach, podkreślając ich szlachetność, a także w tych, którym przyświeca idea nowoczesności, akcentując ich dobry styl i wyrafinowany design. W tym sezonie niezwykle modne jest także stosowanie wzoru jodełki na ścianach w formie stylowych dekorów. W ofercie Kaczkan znajdują się dębowe klepki parkietowe przycięte pod kątem 45o, tworzące ponadczasowe wzory jodełki francuskiej i węgierskiej. Produkty dostępne są w szerokiej gamie wykończeń oraz można je układać zarówno na podłogach, jak i ścianach. Klepki parkietowe od Kaczkan produkowane są z dębu szypułkowego z warmińsko-mazurskich lasów.

Składają się one z dwóch warstw drewna połączonych ze sobą klejem. Szlachetna warstwa wierzchnia stanowi fryz z dowolnego gatunku drewna o grubości 4-6 mm, natomiast warstwę dolną może tworzyć podkład liściasty lub iglasty. Jodełka Kaczkan oprócz innowacyjnej technologii wykonania, posiada szeroką gamę wykończeń, począwszy od olejowania lub lakierowania w naturalnym kolorze drewna, po różnorodne barwy, które znajdują się w standardowej ofercie firmy, tj. Colours of the World - kolorowe lakiery UV oraz Colours of the Nature i Beauty of Country - kolorowe oleje naturalne. Klepki mogą być dodatkowo fazowane i strukturyzowane, co podkreśla naturalną linię słojów. We wnętrzach, którym przyświeca nowoczesna idea projektowa, szczególnie dobrze zaprezentują się klepki w naturalnym kolorze drewna oraz te utrzymane w ciemnych, głębokich odcieniach. Takie podłogi to kwintesencja elegancji i współczesnego designu. Wzór jodełki zastosowany na odłodze lub ścianie doskonale współgra w tym sezonie z fakturą marmuru, drewnianymi meblami oraz akcentami złota.

Od kiedy na rynku: 2015

Cena produktu od: 173 zł/m2

Gwarancja produktu: 30 lat

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: W autoryzowanych sklepach w Polsce, Europie, USA i Australii

Dokumentacja: FSC, CSI, DIBIT, CE, PN-EN

Nagrody,opinie,rekomend.: Diament Forbesa 2018, Złoty Medal Budma 2018, Złoty Medal Warsaw Build 2015, Znak jakości Home Zone 2016 i 2017

Kaczkan
Klonowy Dwór 13, 14-330 Małdyty
Telefon/Fax 89 758 19 00
www.kaczkan.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny