Kolekcja Holten/Black Red White

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 wrz 2018 10:33

Holten to nowoczesna kolekcja eleganckich mebli z przeznaczeniem do pokoi dziennych. Zwróć uwagę, jak pięknie współgra ze sobą kolor bieli i okleina wiernie odzwierciedlająca barwę i rysunek naturalnego drewna dębowego. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Kolekcja Holten

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

 

Opis produktu: Holten to nowoczesna kolekcja eleganckich mebli z przeznaczeniem do pokoi dziennych. Zwróć uwagę, jak pięknie współgra ze sobą kolor bieli i okleina wiernie odzwierciedlająca barwę i rysunek naturalnego drewna dębowego. Efektowne blaty trzymają w ryzach geometryczną prostotę mebli i jeszcze bardziej akcentują piękno lakierowanych na wysoki połysk, pozbawionych uchwytów frontów. Pogrubione linie boków (korpusów) mebli, sprawiają, że każdy z elementów kolekcji wygląda jak obraz w ramie, stając się wyjątkową dekoracją każdej przestrzeni. Wśród elementów kolekcji Holten można znaleźć praktyczną komodę, szafki (również wiszące), witryny, półki oraz pojemną, dwudrzwiową szafę. Wszystkie moduły można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc unikalne kompozycje i dopasowując je do wnętrza. Meble wyposażone są w system cichego domykania szafek i szuflad oraz mocne szkło hartowane. Przeszklone witryny posiadają również opcję montażu energooszczędnego oświetlenia LED, które podkreśli nowoczesny styl i charakter wnętrza.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: Cena od 79,00 zł

Gwarancja produktu: 2 - letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Dostępność na rynku: Kolekcja dostępna w sklepie on-line oraz w wybranych salonach Black Red White na terenie całego kraju

Black Red White
Krzeszowska 63, 23-400 Biłgoraj 
Telefon/Fax 84 685 02 02
bok@brwsa.com.pl
www.brw.com.pl/

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny