Kolekcja kabin prysznicowych New Modus Black/New Trendy

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 wrz 2018 12:57

Niezwykła kolekcja kabin NEW MODUS BLACK wprowadza nowy wymiar luksusu. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Kolekcja kabin prysznicowych NEW MODUS BLACK

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki 

Opis produktu: Odkryj urok czerni. Wykreuj klasyczną elegancję dzięki ciemnym barwom i oryginalnym matowym detalom. Niezwykła kolekcja kabin NEW MODUS BLACK wprowadza nowy wymiar luksusu. Minimalistyczny charakter kabiny to efekt połączenia czarnych, matowych elementów z dużymi, gładkimi płaszczyznami szkła. Surowa, oszczędna w formie, nowoczesna i unikatowa - taka jest nowa kolekcja kabin walk-in. Kolekcja została wykonana z bezpiecznego szkła o grubości 8mm z nowoczesną powłoką Active Shield która chroni szkło przed zabrudzeniem i ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Szeroka oferta modeli dostępnych w konfiguracji od 1 do 4 ścianek oraz opcja zamówienia kabiny na indywidualny wymiar sprawia, że produkt można łatwo dostosować do własnych potrzeb aranżacyjnych. W kolekcji New Modus Black dostępne są również modele kabin w loftowym klimacie z oryginalnym wykończeniem.

Dostępne rodzaje: kabina szkło transparent, kabina z ramką dekoracyjną

W komplecie: wieszak 

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: od 1592 zł

Gwarancja produktu: 7 lat

Pogwarancja: Tak

Dostępność na rynku: Tak

New Trendy Sp. z o.o.
Kielecka 90
Telefon/Fax: 486794860
biuro@newtrendy.pl
http://newtrendy.pl/

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zarejestruj się!

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny