Kolekcja kabin prysznicowych New Soleo Black/New Trendy. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Kolekcja kabin prysznicowych New Soleo Black/New Trendy. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
20 wrz 2018 10:57

Kolekcja kabin prysznicowych New Soleo Black/New Trendy

NEW SOLEO BLACK to wyraziste a zarazem ponadczasowe połączenie czarnych detali z czystą linią szklanych powierzchni. Konstrukcja kabiny opiera się na efektownym czarnym zawiasie kolumnowym, który gwarantuje szerokie i wygodne wejście do kabiny. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Kolekcja kabin prysznicowych NEW SOLEO BLACK

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: NEW SOLEO BLACK to wyraziste a zarazem ponadczasowe połączenie czarnych detali z czystą linią szklanych powierzchni. Konstrukcja kabiny opiera się na efektownym czarnym zawiasie kolumnowym, który gwarantuje szerokie i wygodne wejście do kabiny. Doskonałą szczelność zapewnia wyposażenie zawiasu w szczotkową uszczelkę, a nowoczesna powłoka Active Shield chroni 6 milimetrowe szkło przed zabrudzeniami. Dzięki niej krople wody łatwiej spływają, nie osadzając się na szklanej powierzchni i nie pozostawiając śladów kamienia, osadów i zanieczyszczeń. Oferta kolekcji New Soleo Black jest bardzo szeroka i elastyczna. Można w niej znaleźć szereg modeli opartych na drzwiach otwieranych wahadłowo i w opcji łamanych. Możliwość zamówienia produktu w indywidualnym rozmiarze pozwala stworzyć idealną przestrzeń kąpielową. Eleganckie czarne detale znakomicie uzupełniają nowoczesny design produktu dzięki czemu kabina prezentuje się wyjątkowo zarówno w łazience o tradycyjnym jak i nowoczesnym wystroju. Dodatkowe rozwiązania: w zestawie dodatkowa uszczelka pozwalająca na montaż bezprogowy. Użytkownik ma możliwość jej montażu w każdej chwili bez konieczności podejmowania decyzji w momencie zakupu

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: od 1536 PLN

Gwarancja produktu: 3 lata

Pogwarancja: Tak

Dostępność na rynku: Tak

New Trendy Sp. z o.o.
Kielecka 90
Telefon/Fax: 486794860
biuro@newtrendy.pl
http://newtrendy.pl/

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny