Kolekcja mebli Ashme/Ragaba

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 paź 2018 13:16

Meble Ashme powstały z myślą o użytkownikach, którzy lubią wygodę i funkcjonalność. Meble trafią do Was albo w stanie częściowo lub całościowo zmontowanym. Wiemy, że wolisz pójść na koncert lub pobiegać, my zajmiemy się montażem, bo zrobimy to szybciej i … pewnie trochę lepiej. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Kolekcja mebli ASHME (biurko z kontenerkiem, regał typu drabina + lusterko, komody, szafka TV)

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Meble w kolekcji Ashme charakteryzują się lekkością, prostotą oraz przede wszystkim funkcjonalnością. Dostępne w 14 kolorach w standardzie.

Biurko posiada funkcjonalny schowek, który znajduje się w blacie i umożliwia ukrycie kabli lub przedłużacza. Drewno jesionowe dodaje wnętrzu uroku i ciepła, a kolorowy blat może wyrazić osobowość użytkownika, pomóc mu w codziennej kreatywnej pracy, lub skupić się nad trudnymi tabelkami w Excelu - bo każdy z nas ma inne potrzeby.

Drabinka - regał to mebel, który świetnie się sprawdzi w wielu przestrzeniach – zarówno w korytarzu, sypialni, jak i łazience. Jej niewielki gabaryt i lekka forma nie przytłoczą wnętrza i nie zabiorą cennego światła. Dodatkowa zaletą drabinki Ashme jest małe lusterko, które możesz nałożyć na górną półkę i wtedy posłuży jako mała toaletka. Lusterko można używać niezależnie od regału – ustawiając np. na blacie w lepszym świetle. Element mocujący lusterko pozwala na ustawienie pod wygodnym kątem.

Komody Big i Small Boy – to nawiązanie do klasyki mebli skandynawskich. Jesionowe dziesięcio-centymetrowe nogi, na których spoczywają meble pozwalają robotom sprzątającym na swobodną pracę. Lekko zaokrąglone krawędzie dodają meblom delikatnego charakteru oraz czynią je bardziej bezpiecznymi przede wszystkim, dla najmłodszych użytkowników oraz naszych stóp.

Szafka multimedialna. Świetnie nadaje się do stworzenia stylowego centralnego punktu salonu.

Drewno jesionowe użyte do wykonania mebli doda uroku oraz ciepła każdej przestrzeni. Wszystkie szuflady posiadają prowadnice z pełnym wysuwem.

Kolor poszczególnych mebli możesz dobrać wedle uznania, bo kolor ma znaczenie!

Od kiedy na rynku: 2018

Projekt: Marcin Gładzik

Cena produktu: W zależności do rodzaju produktu od 599 do 1600

Gwarancja produktu: 2 lata

Dostępność na rynku: www.ragaba.pl

Mega Sp. z o.o. marka RAGABA
Silesia 9, 59-550 Wojcieszów
Telefon: 601998698
ragaba@ragaba.eu

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny