Kolekcja mebli SI/Lenart

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 wrz 2018 11:21

Kolekcja SI to meble modułowe zaprojektowane z myślą o małych salonach i potrzebie sprytnego gospodarowania niewielką przestrzenią. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: kolekcja mebli SI

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Kolekcja SI to meble modułowe zaprojektowane z myślą o małych salonach i potrzebie sprytnego gospodarowania niewielką przestrzenią. Strzeliste, płytkie bryły o głębokości zaledwie 36 cm, maksymalnie wykorzystują powierzchnię ścian, umożliwiając zaaranżowanie niedużych pomieszczeń. Nowoczesny design łączący kontrast bieli i czerni, świetnie komponuje się z dekorem o naturalnym rysunku drewna. Meble dostępne są w dwóch wersjach wykończenia – z gładkimi frontami z białej płyty laminowanej oraz z frezowanymi frontami z płyty MDF.

Płytkie, ale pojemne

W każdym domu dobrze jest mieć jak najwięcej przestrzeni – to ona pomaga utrzymać bliskość i ciepłe relacje między domownikami. Meble SI wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom – ich funkcjonalność została bardzo szczegółowo przemyślana i zaprojektowana. Dzięki temu powstała kolekcja o idealnych wymiarach – 36 cm to optymalna głębokość, która pozwala na komfortowe przechowywanie, a jednocześnie gwarantuje, że bryły nie przytłoczą małego pomieszczenia.

Wykorzystujemy ściany

Ogromnym atutem mebli SI jest duża ilość szafek i półek wiszących dostępnych w różnych wariantach i rozmiarach, które pozwalają na dowolność łączenia ich w najwymyślniejsze zestawy. Wykorzystując ściany tworzymy dodatkowe miejsce na najważniejsze przedmioty, pozostawiając powierzchnię podłogi do dyspozycji domowników. Wiszące meble to również najlepsza propozycja dla salonów ulokowanych na poddaszu – pomogą ciekawie i bardzo funkcjonalnie zaaranżować nieregularne ściany pod skosami.

Dwa rodzaje stołów

W kolekcji SI dostępne są dwa stoły – klasyczny stół, który po rozłożeniu ugości dużą liczbę osób oraz mały stół dzienny ze schowkiem przeznaczony dla 2-3 osobowej rodziny. O jego wyjątkowości świadczy możliwość zmiany funkcji na praktyczne biurko z wnęką na książki, długopisy i inne niezbędne przy pracy drobiazgi. Oba stoły zachwycają minimalistycznym designem – białe blaty wsparte na prostych i smukłych nogach sprawiają, że meble będą się doskonale prezentować w każdej aranżacji i we wszystkich warunkach – w salonie, kuchni i jadalni, a nawet gabinecie.

Stolik z półką

Na uwagę zasługuje oryginalny stolik kawowy. Już samo zestawienie barw przykuwa wzrok, ale ciekawa jest również jego funkcjonalność – poniżej blatu zaplanowano głęboką wnękę, a z boku półkę w formie kieszeni, w której można przechowywać książki i gazety w pozycji pionowej. Unikalny design mebla sprawia, że można go zestawić z praktycznie każdym zestawem wypoczynkowym – albo będą tworzyć spójną całość, albo stolik dopasuje się do kanapy i fotela na zasadzie kontrastu.

Dwa fronty

W kolekcji zaplanowano dwa rodzaje frontów do wyboru. Pierwsza opcja to białe i gładkie fronty z płyty laminowanej wyróżniające się uniwersalnym charakterem i niewygórowaną ceną. Druga wersja to białe, matowe fronty wykonane z wytrzymałej płyty MDF, które ozdobiono geometrycznym frezem. Ciekawa aranżacja z asymetrycznym rysunkiem w roli głównej sprawia, że meble świetnie odnajdą się w nowoczesnym wnętrzu.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: przykładowe ceny elementów z frontami z płyty laminowanej/cena z frontami z MDFu: biurko-stół 699/699 PLN, stolik kawowy 169/169 PLN, szafka RTV 409/499 PLN, witryna 429/509 PLN

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja
dostępne na życzenie

Dig-Net Lenart SP.J.
Telefon: 627 91 2950
ewa.poplawska@dignet.eu

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny