Kolekcja Pori/Black Red White

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 wrz 2018 10:37

Kolekcja Pori utrzymana jest w nowoczesnej, a zarazem minimalistycznej stylistyce. Design mebli skupia się na prostych formach, których przełamaniem są jedynie fantazyjne linie uchwytów mebli. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Kolekcja Pori

Nazwa kategorii: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: Kolekcja Pori utrzymana jest w nowoczesnej, a zarazem minimalistycznej stylistyce. Design mebli skupia się na prostych formach, których przełamaniem są jedynie fantazyjne linie uchwytów mebli. Czysta i spokojna biel prezentuje się jednocześnie elegancko i przytulnie, a to dzięki dekoracyjnym akcentom w kolorze drewna. Wygodne użytkowanie zapewniają zawiasy z systemem cichego domykania. Wśród elementów systemu Pori można znaleźć dwuosobowe łóżko z praktycznym wezgłowiem, które chroni ścianę przed zabrudzeniem, zapewniając jednocześnie stabilne oparcie. Mebel wyposażony jest dodatkowo w szufladę na pościel lub inne skarby, dzięki czemu mamy jeszcze więcej cennej przestrzeni niezbędnej do przechowywania. Na co dzień dobrze sprawdzą się szafki nocne na kołkach, które w razie potrzeby można z łatwością przesunąć, ułatwiając sobie porządki. Całą garderobę ulokujemy w pojemnej, dwudrzwiowej szafie lub komodzie z… niespodzianką! Otwierając górną szufladę mebla znajdziemy bowiem praktyczną szufladkę na biżuterię. Kobietom z pewnością spodoba się elegancka toaletka z opcjonalną nadstawką wyposażoną w stylowe, okrągłe lustro. Panowie z powodzeniem mogą wykorzystać ją, jako praktyczne biurko z wygodnym blatem na kilka najważniejszych dokumentów. Toaletka osadzona jest zgrabnym stelażu, wykonanym z naturalnego drewna litego.

Od kiedy na rynku: Październik 2018

Gwarancja produktu: 2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych

Dostępność na rynku: Kolekcja dostępna w sklepie on-line na www.brw.pl oraz w wybranych salonach Black Red White na terenie całego kraju.

Black Red White
Krzeszowska 63, 23-400 Biłgoraj 
Telefon/Fax 84 685 02 02
bok@brwsa.com.pl
www.brw.com.pl/

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny