Łóżko Diament/Ragaba

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 paź 2018 13:11

Łóżko Diament to produkt, który powstał z myślą o użytkownikach ceniących funkcjonalność, klasyczne rzemiosło, oraz higienę i zdrowie. Solidna konstrukcja wykonana z drewna jesionowego zapewnia stabilność, dodając uroku i ciepła sypialni. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Łóżko Diament

Nazwa kategorii: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: Łóżko Diament to produkt, który powstał z myślą o użytkownikach ceniących funkcjonalność, klasyczne rzemiosło oraz higienę i zdrowie. Solidna konstrukcja wykonana z drewna jesionowego zapewnia stabilność, dodając uroku i ciepła sypialni.

Projektując konstrukcję i realizując projekt mieliśmy na uwadze, że łóżko nie służy wyłącznie do spania. Zadbaliśmy więc o to, aby konstrukcja ramy łóżka nie skrzypiała nawet w trakcie intensywniejszego użytkowania. Konstrukcja z litego drewna jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików oraz dla wszystkich ceniących sobie dobry klimat i świeże powietrze. Drewno wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczka i pozbywamy się wszelkiego kurzu, czego nie umożliwiają tapicerowane zagłówki. Mimo, że zagłówek został wykonany z drewnianych szczebelków jest bardzo wygodny dla osób opierających się. Zagłówek jest pod lekkim kątem, tak żebyście czytając lub oglądając na siedząco mogli się wygodnie oprzeć.

Ponadto, za zagłówkiem znajdziemy także, pomocny schowek, do którego możemy odłożyć przedmioty, które niekoniecznie powinny leżeć na widoku, lub nawet lepiej żeby nie było ich w szafce nocnej.

Sam mebel swoim designem nawiązuje do klasycznego rzemiosła stolarskiego. Łóżko Diament to klasyka, która spotyka funkcjonalność.

Główne zalety:

  • wykonane z drewna naturalnego
  • zagłówek zaprojektowany pod kątem ułatwiającym np. czytanie
  • posiada praktyczny schowek umieszczony za zagłówkiem
  • ”cicha konstrukcja”
  • klasyczny design

Dostępne różne wersje wymiarowe oraz kolorystyczne.

Specjalny wymiar dla osób wysokich – 220cm długości!

Od kiedy na rynku: 2018

Projekt: Studio Hanczar

Cena produktu: W zależności do rodzaju produktu od 3 400 do 4 900 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Dostępność na rynku: www.ragaba.pl

Mega Sp. z o.o. marka RAGABA
Silesia 9, 59-550 Wojcieszów
Telefon: 601998698
ragaba@ragaba.eu

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny