Łóżko tapicerowane Possi

Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 11:25

Łóżko tapicerowane z kolekcji Possi z możliwością konfiguracji wezgłowia dedykowane jest nowoczesnym wnętrzom. Ciekawa faktura obicia i minimalistyczny design dodaje mu niepospolitego, wyrazistego charakteru.

Duża i wygodna powierzchnia spania oraz elastyczne sprężyny, które dostosowują się do ciała użytkownika, zapewniają niepowtarzalny komfort codziennego wypoczynku. Dodatkowym atutem łóżka jest możliwość konfiguracji panelu wezgłowia, które jest jednym z najistotniejszych elementów dekoracyjnych wnętrza sypialni.

Mebel został wyposażony w pojemnik na pościel, który pełniąc rolę schowka pozwala na lepsze zagospodarowanie przestrzeni, a zastosowanie stelaża na podnośnikach gazowych, charakteryzujących się cichą pracą, gwarantuje łatwy sposób podnoszenia łóżka z trzystopniową regulacją wysokości materaca, zapewniając jednocześnie zwiększoną wygodę spania.

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2015 r.
Okres gwarancji: 2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem sklepów Black Red White na terenie całego kraju
Dostępność na rynku: salony z ofertą Black Red White na terenie całego kraju

Black Red White S.A.
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
www.brw.com.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny