Marlin Indigo - dywan łatwoczyszczący by Carpet Decor/Fargotex

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 wrz 2018 14:04

Dywan Marlin Indigo to jedna z najnowszych propozycji dywanów wykonanych w technologii łatwego czyszczenia, stworzonych przez markę Carpet Decor. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Marlin Indigo - dywan łatwoczyszczący by Carpet Decor 

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Dywan Marlin Indigo to jedna z najnowszych propozycji dywanów wykonanych w technologii łatwego czyszczenia, stworzonych przez markę Carpet Decor. Głęboki granat wraz z kremowym, geometrycznym wzorem tworzą oryginalny i wyrazisty efekt, który idealnie sprawdza się w nowoczesnych a zarazem eleganckich aranżacjach. Dzięki zastosowanej technologii Magic Home, wszelkie plamy łatwo poddają się procesowi czyszczenia, bez naruszania unikalnej struktury materiału. Dodatkowo technologia ta utrudnia wchłanianie rozlanych substancji, które po rozlaniu tworzą krople na powierzchni dywanu. Struktura dywanu jest wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku. Dywan posiada powłokę antypoślizgową oraz nie gromadzi szkodliwych roztoczy kurzu, eliminując tym samym ryzyko wystąpienia alergii. Idealnie sprawdza się na podłogach z ogrzewaniem podłogowym, można go prać w pralce. Te wszystkie parametry sprawiają, że Marlin cieszy się dużą popularnością i zaufaniem wśród rodzin z dziećmi i właścicieli zwierząt. Skład: 57% Poliester 43% Bawełna; wymiary 160x230 cm, gramatura: 1 000 g/m2 (+-5%); waga 3,6 kg.

Od kiedy na rynku: czerwiec 2018

Cena produktu: 812 zł netto/szt.

Gwarancja produktu: 2 letni okres rękojmi

Pogwarancja: nie dotyczy

Dostępność na rynku: ok. 230 punktów sprzedaży w całej Polsce, m.in.: Almidecor, Maxliz, Witek, JMB

Dokumentacja: Certyfikat Oeko-Tex – przyjazne środowisku i zdrowiu człowieka, wolne od stężeń substancji szkodliwych

Fargotex Sp. z o.o.
Aleja Legionów 114 C
Telefon/Fax: 86 218-53-90, 86 218-51-44
fargotex@fargotex.pl
www.fargotex.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zarejestruj się!

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny