Meble do sypialni z kolekcji Nature/VOX

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2018 11:21

Kolekcja Nature powstała z zamiłowania do naturalnych materiałów i z przekonania że każda przestrzeń może być mądrze i pięknie wykorzystana. Meblami z kolekcji zaprojektowanej przez studio Tabanda można urządzić m.in. sypialnię. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Meble do sypialni z kolekcji Nature (szafa 3-drzwiowa, regał otwarty wąski, komoda z szufladami wąska, łóżko ze szczytem ażurowym, łóżko ze szczytem płaskim, stolik nocny, toaletka, kamerdyner)

Nazwa kategorii: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: Kolekcja Nature powstała z zamiłowania do naturalnych materiałów i z przekonania że każda przestrzeń może być mądrze i pięknie wykorzystana. Meblami z kolekcji zaprojektowanej przez studio Tabanda można urządzić m.in. sypialnię. Łóżko z kolekcji Nature występuje w dwóch wariantach – z pełnym zagłówkiem i ażurowym, wykonanym z litego dębowego drewna. Mebel można uzupełnić o szufladę w dekorze dębowym, dopasowanym do koloru łóżka lub w kontrastującej bieli. Jako że stolik nocny to nieodzowny element każdej sypialni, nie mogło go również zabraknąć w tej kolekcji. Mebel ma wielkość dopasowaną do wysokości łóżka. Gdy sypialnia pełni również funkcję garderoby można ją wyposażyć w pojemną trzydrzwiową szafę. Dzięki zmiennej konfiguracji wnętrza, można ją dopasować do potrzeb użytkownika. Wystrój sypialni można uzupełnić komodą i regałem, które pomieszczą drobne przedmioty, na które zwykle brakuje poręcznego miejsca. W skład kolekcji wchodzi także kamerdyner - pomocniczy wielofunkcyjny mebel, który z taboretu czy miejsca do odkładania ubrań, łatwo zmienić w kwietnik na ulubione botaniczne okazy. Mebel jest również wykonany z litego drewna. Kolekcję Naturę tworzy także toaletka, która po opuszczeniu blatu z lustrem może pełnić rolę małego biurka. Meble z tej kolekcji zostały wykonane z połączenia różnego rodzaju materiałów m.in. z płyty laminowanej, płyty laminowanej dwustronnej, które są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Nogi i uchwyty mebli z kolekcji Nature zostały wykonane ze szlachetnego dębowego drewna, są przyjemne w dotyku i stanowią eleganckie wykończenie. Większość mebli posiada dwie wersje kolorystyczne – klient może wybrać fronty w dekorze dębowym lub kolorze białym.

Od kiedy na rynku: 2018 rok

Cena produktu: W zależności od rodzaju produktu od 210,57 zł do 1950,41 zł netto

Gwarancja produktu: 2 lata 

Dostępność na rynku: W salonach VOX z ofertą mebli oraz na vox.pl

VOX
ul. Gdyńska 143. 62-004 Czerwonak
Telefon/Fax: 61 81 51 700
prvox@vox.pl
www.vox.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny