Mono Beam/Bryce/Vasco

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 wrz 2018 12:51

Beams i Bryce w wersji MONO to pojedyncze profile aluminiowe o szerokości 150mm, które można zestawiać ze sobą w dowolny sposób. Grzejnik BEAMS charakteryzuje się całkowicie nieskazitelną, płaską powierzchnią, natomiast faktura powierzchni grzejnika BRYCE to szereg głębokich rowków ułożonych gęsto obok siebie, co w konsekwencji, w zależności od pory dnia i światła, tworzy figlarny i niepowtarzalny wzór. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Mono Beams / Bryce

Nazwa podkategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: 

ARCHITEKTONICZNA ESENCJA - NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ

Beams i Bryce w wersji MONO to pojedyncze profile aluminiowe o szerokości 150mm, które można zestawiać ze sobą w dowolny sposób. Grzejnik BEAMS charakteryzuje się całkowicie nieskazitelną, płaską powierzchnią, natomiast faktura powierzchni grzejnika BRYCE to szereg głębokich rowków ułożonych gęsto obok siebie, co w konsekwencji, w zależności od pory dnia i światła, tworzy figlarny i niepowtarzalny wzór.

PLAY WITH MONO

Te dwa grzejniki podczas instalacji można zestawiać ze sobą w dowolny sposób:
• 1 lub 2 lub 3 grzejniki razem lub osobno,
• BRYCE lub BEAMS, albo oba te typy w jednym zestawianiu,
• Wyżej, niżej lub na tym samym poziomie,
• O tych samych lub różnych wysokościach,
• W tej samej lub różnej kolorystce.

NIEWIDOCZNE PODŁĄCZENIE DO INSTALACJI

Równie istotną zaletą tych grzejników co wygląd i możliwości konfiguracji, jest sposób ich montażu do instalacji. Kolektory i zawieszenia oraz przyłącza zostały całkowicie usunięte z pola widzenia. Dopełnieniem architektonicznej elegancji profili grzejników Beams i Bryce Mono jest nowatorskie rozwiązanie podłączenia ich do instalacji za pomocą bloku przyłączeniowego, który jest całkowicie niewidoczny - ukryty pod grzejnikiem. Instalator może z łatwością podłączyć mosiężny blok do instalacji CO za pomocą standardowych złączek (3/4 " Euroconus). Połączenie bloku z grzejnikiem wykonuje się za pomocą pojedynczej śruby umieszczonej centralnie, co zapewnia prosty i szczelny montaż. Co więcej, dzięki mechanizmowi zamykającemu na bloku, każdy profil grzejników Beams lub Bryce Mono można łatwo zdemontować bez przerywania obiegu grzewczego.

Funkcja jest niezwykle przydatna do czyszczenia lub do tymczasowego demontażu grzejnika, np. podczas malowania ścian. Regulację temperatury zapewnia głowica zintegrowana z zaworem termostatycznym zamontowanym w dowolnym miejscu na ścianie, ukrytym w podtynkowej skrzynce. Jedynym widocznym elementem jest sama głowica. Innymi rozwiązaniami regulującymi temperaturę grzejników jest programator termostatyczny zamontowany w tym samym pomieszczeniu co grzejnik, albo komputerowe sterowanie siłownikiem zaworu bezpośrednio na rozdzielaczu. I co istotne, w konfiguracji kilku grzejników razem każdym z nich można sterować osobno. Te eleganckie, proste grzejniki doskonale zintegrują się z każdym pomieszczeniem domu, a dzięki specjalnie dedykowanym luksusowym poręczom na ręczniki grzejniki MONO idealnie sprawdzą się również w łazience i kuchni. 

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: 2236-2918

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: tak, obsługa przedstawicieli handlowych oraz sieć współpracujących firm instalacyjnych

Dostępność na rynku: w autoryzowanych salonach Vasco Design Studio oraz innych łazienkowych salonach sprzedaży

Dokumentacja: Deklaracja Właściwości Użytkowych, Zgodność z norą EN 442, Certyfikat CE

Nagrody,opinie,rekomend.: BEAMS - Dzięki wyjątkowej stylistyce i trwałej konstrukcji grzejnik BEAMS został laureatem nagród Henry Van de Velde Label oraz The Ovam Ecodesign Award Pro, przyznanych przez Instytut Design Vlaaderen. BRYCE - RED DOT DESIGN, EUROPEAN ALUMNIUM AWARD, Henry Van de Velde, IF Product design awards, DesignPreis

VASCO Group Sp. z o.o.
ul. Jaworzyńska 295, 59-220 Legnica
76/ 850 83 14
sprzedaz@vasco.eu
www.vasco.pl

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny