Narożnik Easy, Maxliving/MaxFliz

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 wrz 2018 12:07

Nowa kolekcja, której przyświeca motto „Świata nie zmienisz, ale sofę mógłbyś…” została już przez ekspertów i projektantów wnętrz okrzyknięta „hołdem dla wyrafinowanej prostoty”.  Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Narożnik Easy, Maxliving

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego

Opis produktu: Nowa kolekcja, której przyświeca motto „Świata nie zmienisz, ale sofę mógłbyś…” została już przez ekspertów i projektantów wnętrz okrzyknięta „hołdem dla wyrafinowanej prostoty”. Kolekcja wyraża twórczą oryginalność tak typową dla włoskiego designu, który znany jest na całym świecie z niezrównanego podejścia do detalu i umiejętności łączenia funkcjonalności, praktycznego użytkowania z wyjątkowymi walorami estetycznymi. I taki właśnie jest narożnik Easy – czempion kolekcji Maxliving 2018. To wielka indywidualność. I jak każda gwiazda, ma swoje wymagania. Nie lubi samotności, uwielbia rodzinne spotkania. Nie lubi tłumów, uwielbia towarzyskie życie. Nie lubi banalnych rozwiązań, uwielbia dobry design. Narożnik Easy, jak cała kolekcja Maxliving 2018, to polski akcent w głębokim zachwycie włoskim designem. To współczesna elegancja inspirowana wyrafinowanymi wnętrzami, ale także najwyższa jakość w służbie wygody i współczesnego stylu życia.

Easy to wybór dla tych, którzy kochają elegancję i prostotę. Jego zdecydowana, rozłożysta bryła, wygodne siedziska, szerokie podłokietniki i lekka, prawie zwiewna podstawa podkreślają niepowtarzalny styl i precyzję wykończenia. W siedzisku zostały zastosowane spręzyny onelowe, które pracują pod wpływem nacisku i nie przenoszą drgań na cały mebel, a pianka wysokoelastyczna poprawia komfort użytkowników, odpowiadając na nacisk ich ciał. Dzięki szlachetnemu wykończeniu w naturalnej skórze narożnik Easy może stać się ulubieńcem gości i domowników zarówno we wnętrzach domów klasycznych, do których wprowadzi nutę oszczędnej nowoczesności, jak i w salonie, gdzie króluje styl minimalistyczny a nawet loftowy.

Zarówno narożnik Easy, jak i cała kolekcja Maxliving 2018 dostępna jest w szerokim wachlarzu tapicerek, obejmujących skóry naturalne, skóry ekologiczne oraz tkaniny o zróżnicowanej fakturze i kolorystyce, które nadają meblom niepowtarzalnego wyglądu i charakteru. Meble z kolekcji Maxliving 2018 można dopasować do indywidualnych upodobań i modulować ich rozmiary w miarę potrzeb. Na personalizację pozwala modułowa konstrukcja wybranych modeli oraz możliwość modyfikacji rozmiarów na życzenie.

Od kiedy na rynku: Kolekcja 2018, marka od 2010 roku

Cena produktu: od 11 380 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: W salonach MaxFliz w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu

Dostępność na rynku: W salonach MaxFliz w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu

Dokumentacja: Certyfikaty na pianki wysoko elastyczne

Nagrody,opinie,rekomend.: Nowość 2018. To pierwszy konkurs, w którym narożnik Easy Maxliving startuje.

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
30-418 Kraków, ul. Zakopiańska 58
Telefon/Fax: +48 12 211 21 00
monika.turska@max-fliz.pl
www.max-fliz.com.pl

4 Design Days 2020: ikony designu, najwięksi architekci, projektanci, producenci, deweloperzy o inspiracjach i trendach w architekturze i designie. Już 6-9 lutego 2020 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Zarejestruj się!

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny