Niva Bath/Vasco

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
18 wrz 2018 13:00

NIVA BATH, czyli grzejnik wielozadaniowy od VASCO. NIVA pionowa to ulubiony grzejnik architektów wnętrz. Posiada niezwykłą zdolność do wtapiania się w tło, na którym jest umieszczany. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: NIVA BATH

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: NIVA BATH, czyli grzejnik wielozadaniowy od VASCO. NIVA pionowa to ulubiony grzejnik architektów wnętrz. Posiada niezwykłą zdolność do wtapiania się w tło, na którym jest umieszczany. Tym razem prosta bryła grzejnika, o idealnie płaskiej płycie przedniej, została odsunięta od ściany na 325 mm. Zapewniło to idealną przestrzeń z tył grzejnika, dzięki której uzyskaliśmy miejsce na półki na ręczniki oraz wieszak na ubrania. Tak powstała NIVA BATH - idealne rozwiązanie dla łazienki! NIVA to jeden z najbardziej rewolucyjnych grzejników - prostopadłościan wykonany z wielką perfekcją i finezją. Niva Bath jest nowym rozwinięciem tego cenionego projektu. To idealne, wielozadaniowe urządzenie dla każdej łazienki.

Oprócz funkcji grzewczych i dekoracyjnych NIVA BATH uzyskała teraz bezcenne walory sprzyjające dobremu samopoczuciu – ciepłe ręczniki i szlafrok zaraz po wyjściu spod prysznica, czy praktyczny wieszak na ubrania przygotowanych na szybkie wyjście z domu. To zalety, które doceni każdy użytkownik NIVY BATH. Grzejnik NIVA BATH można łatwo dopasować do aranżacji łazienki - dostępny jest aż w 55 kolorach. Półki standardowo dostarczane są w kolorze czarnym (RAL 9005), ale opcjonalnie możliwe jest zamówienie ich również w kolorze białym (S600). Do NIVA BATH można dodatkowo zastosować chromowaną poręcz nakładaną na boki grzejnika. Przyłączana jest do instalacji, podobnie jak pozostałe modele pionowej NIVY centralnie od dołu za pomocą dekoracyjnego i eleganckiego zaworu kompaktowego dostępnego w chromie lub kolorze białym.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: 2971-3435

Gwarancja produktu: 10 LAT

Pogwarancja: tak, obsługa przedstawicieli handlowych oraz sieć współpracujących firm instalacyjnych

Dostępność na rynku: w autoryzowanych salonach Vasco Design Studio oraz innych łazienkowych salonach sprzedaży

Dokumentacja: Deklaracja Właściwości Użytkowych, Zgodność z norą EN 442, Certyfikat CE

Nagrody,opinie,rekomend.: NIVA PIONOWA - "DOBRY WZÓR"

VASCO Group Sp. z o.o.
ul. Jaworzyńska 295, 59-220 Legnica
76/ 850 83 14
sprzedaz@vasco.eu
www.vasco.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny