Fot. Dyson.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Dyson.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 13:40

Odkurzacz Dyson V6 Total Clean

Nowy odkurzacz Dyson V6 Total Clean – to najmocniejszy odkurzacz bezprzewodowy. Model ten łączy wszechstronność odkurzania z funkcjonalnością pełnowymiarowego urządzenia.

Wydajna filtracja wydmuchiwanego powietrza Dyson V6 Total Clean usuwa cząsteczki tak małe, jak 0,3 mikrona, w tym także alergeny. Wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze niż to, którym oddychamy.

Innowacyjne rozwiązania nowych odkurzaczy Dyson V6 Total Clean:

• Cyfrowy silnik V6 Dyson – to właśnie dzięki niemu mogły powstać najmocniejsze, bezprzewodowe odkurzacze o lekkiej i poręcznej formie, które wyczyszczą zarówno naszą podłogę w kuchni, gęsty dywan w salonie, sufit, czy tapicerkę samochodu. Opatentowany silnik obraca się do 110 000 razy na minutę. Odkurzacze są kompaktowe ale jednocześnie zapewniają siłę ssania większą, niż inne odkurzacze bezprzewodowe.

• Technologia wydajnej filtracji – odkurzacze często wydmuchują mikroskopijny kurz, który osadza się na wszystkich powierzchniach w naszym domu. Filtr w odkurzaczu Dyson V6 Total Clean został zaprojektowany tak, aby zwiększyć wydajność wychwytywania alergenów i wydmuchiwać czystsze powietrze. Dzięki tej technologii filtracji odkurzacz Dyson V6 Total Clean usuwa cząsteczki tak małe jak 0,3 mikrona, w tym alergeny, pyłki i zarodniki pleśni. Wydmuchiwane przez urządzenie powietrze jest czystsze niż to, którym oddychamy.

• Funkcjonalne elektroszczotki – urządzenie zostało wyposażone w szczotki, które usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z różnych powierzchni od podłogi do sufitu:

1. Elektroszczotka Soft roller – pozwala na sprzątnięcie zarówno drobnego kurzu, jak i większych zanieczyszczeń. Ssawka szczotki posiada pokryty miękką, nylonową tkaniną wałek z rzędami włosia z włókien węglowych. Podczas odkurzania większe zanieczyszczenia zbierane są przez włókna tkaniny nylonowej do wnętrza odkurzacza. Drobny kurz usuwa z podłogi antystatyczne włosie z włókna węglowego.

2. Elektroszczotka Direct-drive – jest rozwiązaniem, które pozwoli na usunięcie trudnych zabrudzeń z powierzchni nawet bardzo gęstych dywanów. Posiada ona aż 75% więcej mocy w ssawce, w porównaniu do tradycyjnej elektroszczotki. Dzięki temu wszystkie zanieczyszczenia z dywanów, nawet te najtrudniejsze, są usuwane już podczas odkurzania.

3. Mini elektroszczotka – sztywne nylonowe włosie usuwa sierść zwierząt i głęboko osadzony brud z mebli, foteli samochodowych oraz niewygodnych przestrzeni.

4. Odkurzacz Dyson V6 Total Clean może się szybko zmienić w odkurzacz ręczny, co pozwala na natychmiastowe, miejscowe odkurzanie trudnych zabrudzeń. Dyson V6 Total Clean posiada funkcję higienicznego opróżniania pojemnika. Po sprzątaniu wystarczy naciśnięcie tylko jednego przycisku, aby pozbyć się kurzu. Odkurzacz posiada także dedykowaną, poręczną stacje dokującą, która ułatwia ładowanie i przechowywanie urządzenia wraz z dodatkowymi akcesoriami. Dzięki temu odkurzacz jest zawsze gotowy do użytku.

Producent: Dyson
Dystrybutor: Michael Bridge
ul. 3 maja 8
05-800 Pruszków

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny