×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Ogrodzenie łupane GORC de Luxe - kolor Vera

Ogrodzenie łupane GORC de Luxe - kolor Vera

Autor: Konkurs Dobry Design 2016
22 paź 2015 08:25
Aktualizacja: 22 paź 2015 12:32

Ogrodzenie łupane GORC de Luxe – kolor Vera swoim wyglądem nawiązuje do materiału, który od dawna stosowany był w budownictwie – kamienia.

Ogrodzenie łupane GORC de Luxe – kolor Vera – to autorski pomysł firmy Joniec wprowadzony na rynek polski w 2003 r. Swoim wyglądem nawiązuje do materiału, który od dawna stosowany był w budownictwie – kamienia. Elementy systemu wykonane są z wibroprasowanego betonu barwionego w masie.

System ogrodzeniowy GORC de Luxe to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę ogrodową. To elegancka i efektowna wizytówka domu. Charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków tworzą unikalną estetykę słupków i podmurówki. Ogrodzenie łupane GORC de Luxe posiada dwie wersje, różniące się rozmiarami bloczków: GL22 i GL38. Możliwość łączenia elementów systemów GL22 i GL38 daje dodatkowe ogromne możliwości aranżacji i dopasowania ogrodzenia do architektury budynku.

Uniwersalny odcień Multi-Color ułatwia dopasowanie ogrodzenia do wybranego elementu otoczenia domu: dachówki, elewacji, kostki brukowej czy też wybranych elementów małej architektury ogrodowej. Wysoka jakość produktu od lat doceniana jest przez klientów – ogrodzenie to cieszy się niesłabnącym powodzeniem nie tylko wśród klientów w Polsce, ale również na Słowacji, na Litwie, w Niemczech, na Białorusi, w Kaliningradzie.

Data wprowadzenia na rynek polski: 2003 r.
Okres gwarancji: 5 lat
Dostępność na rynku: firma Joniec współpracuje z dystrybutorami materiałów budowlanych usytuowanych na terenie całej Polski. Jest to sieć ponad 200 punktów handlowych, które oferują sprzedaż, doradztwo, w niektórych przypadkach także montaż ogrodzeń.
Dokumentacja techniczna: deklaracja zgodności z normą CE PN-EN 771-3:2011
Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi:
1. Złoty Kask 2009 Targów TARGBUD 2009 – nagroda przyznana przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa oraz Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
2. Jakość Roku 2011 w kategorii PRODUKT – konkurs organizowany przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych.
3. Złota Siódemka Branży Budowlanej w kategorii OGRODZENIA edycja 2014 – konkurs organizowany przez TV EXPO Targi Biznes News.
4. Jakość Roku 2014 w kategorii PRODUKT - konkurs organizowany przez Fundację Qualitas Europejskie Centrum Promocji Dobrych Praktyk Biznesowych.

F.P.U.H. JONIEC Mieczysław Joniec
Tymbark 109
34-650 Tymbark

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny