Okna PVC KALEIDO WOODEC/REHAU

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
03 paź 2018 15:51

Innowacyjne okno, którego niemal nie sposób odróżnić od okna drewnianego. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: KALEIDO WOODEC

Nazwa kategorii:  Drzwi i okna

Opis produktu: Sprawdź, dotknij, poczuj…

KALEIDO WOODEC to zupełnie nowe spojrzenie na okna PVC. Dzięki nowym okleinom powstaje innowacyjne okno, które niemal nie sposób odróżnić od okna drewnianego. Matowa okleina z głęboko tłoczoną strukturą prawdziwego drewna robi wrażenie i zachwyca elegancją. Ale okna urzekają nie tylko wyglądem – również w dotyku efekt jest nadzwyczajny, dający poczucie kontaktu z naturą. To innowacyjna, pierwsza tego typu okleina na rynku stolarki otworowej. A wszystko to w modnej kolorystyce odcieni dębu, w tym dwóch dębów bielonych.

Szczególnie te dwa ostatnie wzory nawiązują do bardzo popularnego obecnie stylu skandynawskiego, charakteryzującego się minimalizmem, jasnymi barwami, prostotą i zastosowaniem naturalnych materiałów. Dostępna kolorystyka to: Turner Oak malt, Sheffield Oak alpine, Sheffield Oak concrete. Okna z foliami KALEIDO WOODEC łączą w sobie wygląd okien drewnianych z zaletami stolarki z PVC. Wizualnie prezentują się efektownie – jak naturalne drewno, lecz jednocześnie są łatwe w pielęgnacji, odporne na warunki atmosferyczne, nie wymagają szlifowania czy lakierowania jak okna z tworzywa.

Od kiedy na rynku: 2018

Karta techniczne: TUTAJ 

REHAU Sp. z o.o.
ul. Poznańska 1A Baranowo
62-081 Przeźmierowo k. Poznania
www.rehau.com

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny