Półkotapczany Concept Pro/Lenart

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 wrz 2018 11:15

Do niedawna wydawało się, że lata świetności półkotapczanów minęły wraz z zakończeniem okresu PRL’u – nic bardziej mylnego. Koncepcja wykorzystywania powierzchni ścian do przechowywania łóżka jest nadal bardzo pożądana. Półkotapczan CONCEPT PRO przypomina wprawdzie mebel sprzed lat, ale przeszedł gruntowny lifting. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: półkotapczany Concept Pro

Nazwa kategorii: Przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu:
NOWA ERA PÓŁKOTAPCZANÓW

Do niedawna wydawało się, że lata świetności półkotapczanów minęły wraz z zakończeniem okresu PRL’u – nic bardziej mylnego. Koncepcja wykorzystywania powierzchni ścian do przechowywania łóżka jest nadal bardzo pożądana. Półkotapczan CONCEPT PRO przypomina wprawdzie mebel sprzed lat, ale przeszedł gruntowny lifting.

OSZCZĘDNOŚĆ PRZESTRZENI CONCEPT PRO daje możliwość zmiany salonu w wygodną sypialnię. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach dedykowanych właścicielom niewielkich mieszkań, studentom oraz dzieciom i młodzieży. W kilka minut możemy złożyć łóżko i cieszyć się wolnym miejscem do zabawy, przyjmowania gości lub po prostu wolną przestrzenią. Półkotapczan możemy także zaaranżować w pomieszczeniach biurowych lub pokojach gościnnych.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Autorski mechanizm EASY OPENING wspierający otwieranie i zamykanie łóżka pozwala na ciche i komfortowe użytkowanie mebla. Komfort spania na półkotapczanie jest porównywalny do wypoczynku na pełnowymiarowym łóżku – umożliwia to szczebelkowy, drewniany stelaż. Mamy także możliwość doboru materaca według naszych indywidualnych preferencji, nie może być on jednak grubszy niż 18 cm. Półkotapczanu nie musimy ścielić – składamy łóżko razem z rozłożoną pościelą. Pasy spinające pościel przytrzymają ją na miejscu.

STABILNOŚĆ

Półkotapczan jest bardzo stabilny dzięki wzmocnionemu korpusowi oraz metalowej stopie, na której opiera się rozłożone łóżko. Solidną ramę pod materac wykonano z metalu. Wymogiem jest przykręcenie mebla do ściany, w komplecie znajdują się odpowiednie mocowania.

BEZPIECZEŃSTWO

Zastosowana w meblu blokada uniemożliwia samoczynne otwarcie się półkotapczanu, po jej zwolnieniu możemy z łatwością go rozłożyć. Dzięki funkcji „STOP” opadające łóżko zatrzyma się na dowolnej wysokości wskazanej przez użytkownika.

UNIWERSALNOŚĆ

Zastosowanie nowinek technicznych dodało bryle niezwykłej funkcjonalności, ale nie wykluczyło zachowania estetyki. Dzięki uniwersalnemu wzornictwu i szerokiej rozpiętości kolorystycznej półkopatczany CONCEPT PRO mogą uzupełnić aranżacje wnętrz w dowolnym stylu. Z uwagi na różnorodne potrzeby bryły CONCEPT PRO oferowane są w trzech rozmiarach, w ustawieniu poziomym lub pionowym. Są przystosowane do typowych materaców o szerokości 90, 120 i 140 cm i maksymalnej wysokości 18 cm. Cena nie zawiera materaca. Półkotapczan można uzupełnić pojemnymi, stojącymi regałami (dla wersji pionowej) lub szafkami wiszącymi (dla wersji poziomej łóżka). W opcji dostępne jest również listwowe, energooszczędne oświetlenie ledowe. Dodatkowe regały umożliwiają stworzenie nowoczesnej, minimalistycznej zabudowy. Zastosowane materiały: płyta laminowana, odporna na zarysowania, uszkodzenia i wilgoć oraz wysoką temperaturę. Korpusy i fronty wykończone trwałym obrzeżem ABS. Metalowy stelaż, rama i uchwyt oraz mechanizm otwierający. Świadectwo badań nr: 833/42/M/12/2015/P Produkt wprowadzony w 2016 roku, od tego czasu został ulepszony i poszerzony w zakresie asortymentu.

Prezentacja wideo

Test półkotapczanów Concept Pro (wideo)

Od kiedy na rynku: 2016

Cena produktu: wersja pionowa, pod materac 140 cm w kolorze biały/biały połysk: 2719 PLN, w kolorze biały/biały: 2379 PLN. dla porównania wersja pozioma pod najwęższy materac 90 cm w kolorze biały połysk: 2309 PLN, w kolorze białym: 2019 PLN

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja: dokumentacja techniczna dostępna na życzenie, ATEST nr: 833/42/M/12/2015/P

Nagrody,opinie,rekomend.: nagroda Międzynarodowych Targów Poznańskich - Złoty Medal 2016

Dig-Net Lenart SP.J.
Telefon: 627 91 2950
ewa.poplawska@dignet.eu

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny