Purmo Smart Home - System TempCo E3/Purmo

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 wrz 2018 12:50

TempCo E3, nowy produkt marki Purmo z segmentu SMART Home. To kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób użytkownik może sterować ogrzewaniem, matami, grzejnikami elektrycznymi, także oświetleniem i zewnętrznymi urządzeniami takimi jak zraszacze czy brama garażowa. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Purmo Smart Home - System TempCo E3

Nazwa kategorii: Nowoczesne technologie

Opis produktu: TempCo E3, nowy produkt marki Purmo z segmentu SMART Home. To kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu w prosty sposób użytkownik może sterować ogrzewaniem, matami, grzejnikami elektrycznymi, także oświetleniem i zewnętrznymi urządzeniami takimi jak zraszacze czy brama garażowa. Purmo w swoim nowym projekcie postawiło przede wszystkim na prostotę i wszechstronność obsługi przy jednoczesnej możliwości wdrożenia systemu zarówno w inwestycjach na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Sercem systemu jest centralny moduł z opcją łączności bezprzewodowej Wi-Fi - Touch E3. Ten niezwykle zaawansowany technologicznie system bez problemu radzi sobie zarówno z obwodami elektrycznymi, jak i hydraulicznymi. Ta elastyczność umożliwia nie tylko sterowanie komfortem cieplnym w każdym pomieszczeniu, poprzez użycie sterowników dla ogrzewania i chłodzenia, ale także urządzeniami zewnętrznymi. Aby zapewnić maksymalny komfort zdecydowano się na bezkompromisowe rozwiązanie - systemem można sterować na odległość wykorzystując witrynę www i/lub aplikację na smartfona i tablet - CleverTouch Gen.2. Obsługa programu jest banalnie prosta i dostosowana do interfejsów dotykowych, dzięki czemu użytkownik nie musi się martwić, że przypadkowo uruchomi coś, co nie jest mu w danej chwili potrzebne. Rozwiązanie jest szczególnie przydatne, gdy nie ma nas w domu a potrzebujemy np. otworzyć bramę dla kuriera, podlać trawnik, zgasić światło w kuchni, bo zapomnieliśmy to zrobić przed wyjściem z domu lub ogrzać podłogę przed naszym powrotem. Idealnie wpisuje się to w koncepcję rozwiązań instalacyjnych wysokiej klasy, które oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, oferują dodatkowe korzyści, dostosowane do potrzeb klienta korzystającego z nowych technologii.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: TempCo Touch E3 - 1490 zł, TempCo Digital E3 - 290 zł, TempCo TH E3 - 390 zł, TempCo Connect 6M E3 - 790 zł, TempCo Connect 1M E3 - 330 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Po zakupie produktu stała dostępność wsparcia technicznego

Dostępność na rynku: Autoryzowani dystrybutorzy produktów marki Purmo

Dokumentacja: CE certyfikat

Rettig Heating Sp. z o o., Biuro Handlowe
ul. Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa
Telefon: (22) 544 10 00
purmow@purmo.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny