Roleta zewnętrzna RotoTherm/Roto

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 paź 2018 13:02

Roleta zewnętrzna RotoTherm dzięki swojej funkcjonalności stanowi integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. To doskonałe zabezpieczenie przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Roleta zewnętrzna RotoTherm

Nazwa kategorii: Drzwi i okna

Opis produktu: Roleta zewnętrzna RotoTherm dzięki swojej funkcjonalności stanowi integralną część nowoczesnych technologii budowlanych. To doskonałe zabezpieczenie przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną budynku, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Roleta zewnętrzna zwiększa również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewnia zachowanie prywatności i znacząco wpływa na poczucie bezpieczeństwa domowników. Pozwala także płynnie sterować ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza. Roleta RotoTherm wpływa na poprawę parametru cieplnego okna nawet o 8%, obniżając latem temperaturę w pomieszczeniach o blisko 10°C.

Dopasowana kolorystycznie do wszystkich modeli okien Roto, posiada niezależną konstrukcję pozwalającą na pełne korzystanie z funkcjonalności okna. Pancerz rolety zbudowany jest z aluminiowych lameli o zmiennym promieniu zagięć, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w obudowie. Roleta zewnętrzna RotoTherm jest dostępna w wersji manualnej oraz w trzech wariantach sterowanych elektrycznie: sterowanie przełącznikiem zamontowanym w ścianie (wersja E), sterowanie pilotem (wersja EF), sterowanie pilotem i wyposażonej w moduł solarny (wersja SF). Roleta elektryczna zasilana jest napięciem 230V i nie wymaga dodatkowych urządzeń typu: zasilacz, czy odbiornik pilota. Układ elektryczny rolety posiada prądowe i termiczne zabezpieczenie przez uszkodzeniem. Montaż rolety jest wyjątkowo łatwy i nie wymaga ingerencji w konstrukcję okna lub dachu. Produkt jest dostępny w 29 rozmiarach.

Od kiedy na rynku: od 2010 roku

Cena produktu: od 1528,00 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Tak

Dostępność na rynku: Tak

Dokumentacja: Deklaracja właściwości użytkowych RotoTherm

Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.
ul. Lubelska 104, 21-100 Lubartów
Tel. 818550522, fax. 818550528
biuro.pl@roto-frank.com

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny