Seria łączników Aria/OSPEL S.A.

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 paź 2018 11:26

Seria Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: ARIA

Nazwa kategorii: Przestrzeń pokoju dziennego, przestrzeń dziecka, przestrzeń kuchni i jadalni, przestrzeń łazienki, przestrzeń sypialni i garderoby

Opis produktu: SERIA Aria to połączenie nowoczesnego wzornictwa i idealnych proporcji. Oryginalności produktom dodają wewnętrzne ramki ozdobne. Dzięki nim można wprowadzać delikatne akcenty kolorystyczne, personalizując osprzęt zgodnie ze swoimi upodobaniami. Podświetlenie łączników w serii Aria jest nie tylko praktyczne, ale i ciekawe stylistycznie. Otaczająca klawisze ramka daje atrakcyjny wizualnie efekt, a do wyboru mamy aż 7 kolorów podświetleń. Dzięki temu możemy wprowadzić akcent kolorystyczny spójny z wystrojem wnętrza. Elegancki, metalizowany osprzęt sprawdza się w każdym wnętrzu. Monochromatyczne zestawy prezentują się bardzo elegancko. Jeśli jednak nie potrafisz zdecydować się na jeden kolor, połącz je, wykorzystując potencjał jaki dają ozdobne ramki wewnętrzne. Odrobina błysku, zestaw w stylu art deco, wyrazisty akcent? Proszę bardzo. Delikatna ramka wewnętrzna stwarza wiele możliwości, by wyrazić siebie i stworzyć pomysłowe i nieoczywiste zestawienia.

Od kiedy na rynku: 4 września 2018 r. 
Cena produktu: 12,65 zł - łącznik pojedynczy 
Gwarancja produktu: 7 lat 
Pogwarancja: dostępna, wymiana produktu na nowy
Dostępność na rynku: hurtownie osprzętu elektrycznego 
Dokumentacja: certyfikaty bezpieczeństwa "B" wydane przez BBJ 

Zobacz film:

Ospel SA
ul. Główna 128, Wierbka, 42-436 Pilica
tel. 32 / 67 37 106 – 110
fax32 / 75 08 499
ospel@ospel.com.pl
www.ospel.com.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny