Seria zlewozmywaków Eridan/Deante

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 wrz 2018 09:22

Technologia produkcji zlewozmywaków Eridan gwarantuje nie tylko ich piękny wygląd, ale też specjalne właściwości, które szybko doceni każdy użytkownik kuchni. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Seria zlewozmywaków Deante Eridan

Nazwa kategorii: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: Seria Deante Eridan to granitowe zlewozmywaki o wyjątkowych cechach. Kompozyt granitowy jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów, dlatego z powodzeniem wykorzystuje się go jako element wyposażenia kuchni. Jest niezwykle twardy, odporny na zarysowania, uderzenia, wysoką temperaturę, przebarwienia i szok termiczny, czyli gwałtowną zmianę temperatury. Granit wykorzystywany do stworzenia zlewozmywaków Eridan wydobywany jest z naturalnego złoża, zlokalizowanego ok. 100 metrów pod ziemią.

Nowoczesny wygląd zlewozmywaków z serii Eridan to zasługa wąskich krawędzi i modnych, geometrycznych linii. Starannie zaprojektowana, pojemna komora bez problemu pomieści nawet wysokie naczynia i duże talerze. W zależności od wielkości i kolorystyki kuchni, do wyboru mamy zlewozmywak z wygodnym ociekaczem lub samą komorę, w trzech klasycznie modnych kolorach: alabastrowej bieli, lekko połyskującej szarości i graficie z metalicznymi drobinkami.

Technologia produkcji zlewozmywaków Eridan gwarantuje nie tylko ich piękny wygląd, ale też specjalne właściwości, które szybko doceni każdy użytkownik kuchni. Jedną z nich jest odpychanie cząsteczek wody, dzięki czemu płyny – takie jak soki, herbata czy kawa – szybko spływają po powierzchni zlewozmywaka, nie barwiąc jej. Jest to dożywotnia cecha materiału, więc w odróżnieniu od powłok stosowanych przez inne firmy, nie ściera się i nie wymaga uzupełniania.

Oprócz trwałości materiału i hydrofobowości istotne są także jego właściwości antybakteryjne, które zawdzięcza dodatkowi jonów srebra. Ich zadaniem jest ochrona przed rozwojem zarazków na powierzchni zlewozmywaka, co jest bardzo ważne dla utrzymania w kuchni higieny i czystości. Ta właściwość również jest trwała i niezmienna przez wszystkie lata użytkowania zlewozmywaka. Kupując zlewozmywak Deante nie trzeba także martwić się o osprzęt, ponieważ każdy sprzedawany egzemplarz jest wyposażony w gotowy do montażu syfon z możliwością podłączenia zmywarki lub pralki. Na uwagę zasługuje fakt, że zlewozmywaki Eridan są projektowane i produkowane w całości w Polsce, co daje pewność zachowania najwyższych standardów wykonania i kontroli jakości. Potwierdzeniem tego jest długa, bo aż dziesięcioletnia gwarancja.

Autorem projektu jest Michał Łój – absolwent Wydziału Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Czerpie inspiracje z futurystycznych form, charakterystycznych dla przemysłu high-tech i samochodów wyścigowych. Projektował dla firm z przemysłu motoryzacyjnego, a także branży wnętrzarskiej. W Deante pełni funkcję Product Design Managera.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: Od 696 zł

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: Pełna, na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: Od września 2018

Dokumentacja: Atest PZH, zgodność z normami PN-EN

Deante Antczak Sp.j.
al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
42 638 30 00, fax 42 638 30 80
deante@deante.pl
www.deante.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny