Array
Składane siedzisko natryskowe Be-Line®/Delabie

Składane siedzisko natryskowe Be-Line®/Delabie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 lip 2018 14:28

Innowacyjny design siedzisk Be-Line® odchodzi od aranżacji szpitalnej i wizerunku łazienek dostępnych, aby pozostawić jedynie uczucie dobrego samopoczucia bez kompleksów poza domem, jak i w domu. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Składane siedzisko natryskowe Be-Line®

Kategoria: Wnętrza i obiekty publiczne

Opis produktu: W sanitariatach publicznych spotykamy różnego rodzaju ograniczenia, które nie występują w warunkach mieszkaniowych. W budynkach publicznych, również tych szpitalnych instalujemy więcej produktów, gdyż użytkowników jest dużo więcej. Takie miejsca jak szpitale, zakłady opieki czy budynki komercyjne borykają się z problematyką przede wszystkim dostępności, higieny, ale również, bezpieczeństwa, ergonomii oraz designu. Be-Line® jest gamą międzypokoleniową, przystosowaną do każdego etapu życia, bez względu na wiek i stopień niepełnosprawności, która sprawia, że korzystanie z przestrzeni sanitarnych staje się przyjemne dla wszystkich. Innowacyjny design siedzisk Be-Line® odchodzi od aranżacji szpitalnej i wizerunku łazienek dostępnych, aby pozostawić jedynie uczucie dobrego samopoczucia bez kompleksów poza domem, jak i w domu. Siedziska z gamy Be-Line® posiadają czyste linie, dzięki czemu idealnie integrują się z otoczeniem. Produkty wzmacniają odczucia komfortu i wnoszą wymaganą dyskrecję poprzez brak rozet, niewidoczne mocowania i jakość wykonania.

Składane siedziska ułatwiają poruszanie się i przemieszczanie się w przestrzeniach sanitarnych (natrysk), dając większą swobodę i łatwość ruchów. Siedziska natryskowe Be-Line® pasują do każdego stylu dekoracji wnętrza. Składane siedzisko natryskowe Be-Line nr 511920C jest przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Jest to model szeroki. Zatrzymanie w pozycji pionowej. Wolnoopadające. Zdejmowane: łatwo odpinane z systemem blokady antykradzieżowej. Ogranicza ilość siedzisk w budynku umożliwiając ich instalację jedynie w momencie, kiedy jest to konieczne. Przykład: hotel lub szpital przyjmujący tymczasowo osoby niepełnosprawne. Pełne, wzmocnione siedzenie z polimeru o wysokiej odporności, umożliwiające instalację bez podpory na przystosowanej ścianie. Przystosowane do intensywnego używania w budynkach użyteczności publicznej i w środowisku szpitalnym. Powierzchnia antypoślizgowa. Wykończenie aluminium epoksyd antracytowy metalik stanowi odpowiedni kontrast ze ścianą. Mocowanie z litego aluminium. 5 niewidocznych punktów mocujących. Dostarczane ze śrubami Inox Ø8 x 70 mm do betonowej ściany. Testowane na ponad 200 kg. Zalecana maksymalna waga użytkownika: 135 kg. Wymiary po złożeniu: 83 x 470 mm. Wymiary: 455 x 450 x 90 mm. 10 lat gwarancji. Znak CE.

Od kiedy na rynku: 07/2018

Cena produktu: 1295,31 PLN

Gwarancja produktu: 10 lat

Pogwarancja: tak

Dostępność na rynku: tak

Delabie Sp. z o. o.
ul. Chałubińskiego 8
tel. 22 789 40 52
info@delabie.pl
www.delabie.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny