Stół Zeen/Ragaba

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 paź 2018 13:02

Konstrukcja stołu wykonana jest z drewna jesionowego oraz dostępny w kolorze białym i granatowym. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Stół Zeen

Nazwa kategorii: Przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu: Uważamy, że stół jest prawdopodobnie po najważniejszym meblem w domu. Mebel ten zaprojektowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy chcą mieć oryginalny stół. Kuchnia, jadalnia oraz salon to przestrzeń w domu, w której spędzamy większość naszego czasu. Warto więc zadbać o to, aby czas ten spędzać w komfortowych warunkach.

Nazwa Zeen nawiązuje do filozofii zen - czyli spokojnego umysłu. Dzięki półce drobne przedmioty nie tylko, nie będą nas uwierać w kieszeniach, ale również nie będą denerwować - leżąc pomiędzy talerzami. Jednocześnie będą na tyle blisko, że nie będziemy czuć dyskomfortu. Półka idealnie sprawdzi się gdy chcemy odłożyć telefon, portfel czy książkę. Pomimo dodatkowej półki przestrzeń pod blatem umożliwia swobodne siedzenie przy stole. Nogi oraz blat stołu został zaprojektowany z myślą o najmłodszych i tych co czasami boleśnie uderzają się o meble. Nogi wykonane są w okrągłym przekroju, blat posiada zaokrąglone rogi, więc nawet jeśli się uderzycie, to będzie mniej bolesne. Największa zaleta stołu ukryta jest w jego wnętrzu. W środku stołu umieszczony jest dodatkowy blat, z którego możemy skorzystać w przypadku pojawienia się nieoczekiwanych gości. Po wysunięciu bocznej szuflady wystarczy rozłożyć nóżki znajdujące się pod nią oraz dołączyć dodatkowe blaty.

Konstrukcja stołu wykonana jest z drewna jesionowego oraz dostępny w kolorze białym i granatowym.

Wymiar: 136cm x 90cm x 73cm (dla 6 osób)

Wymiar po rozłożeniu: 196cm x 90cm x 73cm (dla 8 osób)

Główne zalety:

  • funkcjonalna półka
  • rozkładany
  • ”bezpieczna konstrukcja” (okrągłe nogi/rogi blatu)
  • schowek na elementy do odkładania
  • kolorystyka

Od kiedy na rynku: 2018

Projekt: Marcin Gładzik i Studio Hanczar

Cena produktu: 990 – 2 900 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Dostępność na rynku: www.ragaba.pl

Mega Sp. z o.o. marka RAGABA
Silesia 9, 59-550 Wojcieszów
Telefon: 601998698
ragaba@ragaba.eu

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny