Sunset -  okrągłe lustro inspirowane grafiką lat 50. i 60. dostępne w wielu kolorach/GieraDesign. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Sunset - okrągłe lustro inspirowane grafiką lat 50. i 60. dostępne w wielu kolorach/GieraDesign. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 wrz 2018 14:00

Sunset - okrągłe lustro inspirowane grafiką lat 50. i 60. dostępne w wielu kolorach/GieraDesign

Lustro Sunset składa się z dwóch części sklejonych ze sobą na szklanym podkładzie. Większą część stanowi klasyczne lustro srebrne, a z nim zestawione jest lustro kolorowe. W ofercie dostępne są różne warianty kolorystyczne: czarne, grafitowe, niebieskie, zielone, brązowe i postarzane (tzw. lustro antyczne). Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Sunset - eleganckie okrągłe lustro inspirowane grafiką lat 50. i 60. dostępne w wielu kolorach

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Lustro składa się z dwóch części sklejonych ze sobą na szklanym podkładzie. Większą część stanowi klasyczne lustro srebrne, a z nim zestawione jest lustro kolorowe. W ofercie dostępne są różne warianty kolorystyczne: czarne, grafitowe, niebieskie, zielone, brązowe i postarzane (tzw. lustro antyczne). Bogata kolorystyka ułatwia dopasowanie lustra do każdego wnętrza.

Podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, co chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci. Lustro nadaje się również do łazienki.

Parametry: Dostępne średnice: fi 70, 80 i 90 cm. Lustro można również zamówić na wymiar.

Mocowanie na wieszakach.

Można je zawiesić w 8 pozycjach - obrót co 45 stopni.

Krawędzie lustra są szlifowane i polerowane na wysoki połysk. Grubość lustra: 4 mm.

Od kiedy na rynku: maj 2018

Cena produktu: od 771,54 zł netto (w zależności od średnicy)

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny odbywa się w siedzibie firmy, dostępny jest 5 dni w tygodniu. Zgłoszenia przyjmujemy przez internet, mailowo, telefonicznie lub osobiście.

Dostępność na rynku: sklep internetowy www.gieradesign.pl, w dobrych salonach wyposażenia wnętrz na terenie całej Polski (np. Salony Hoff, Terrano, Accero) oraz inne sklepy internetowe współpracujące z nami.

Dokumentacja: Deklaracja jakości wraz z certyfikatem, karta materiałowa

GieraDesign - Podmiot odpowiedzialny: GierArt Michał Giera
Al. Jana Pawła II 41B 05-250 Radzymin
Telefon/Fax: 690008171
kontakt@gieradesign.pl
www.gieradesign.pl

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny