Suszarka elektryczna Sushi/Instal-Projekt. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Suszarka elektryczna Sushi/Instal-Projekt. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 paź 2018 13:36

Suszarka elektryczna Sushi/Instal-Projekt

Suszarka elektryczna SUSHI to minimalistyczny i funkcjonalny produkt. Chcieliśmy stworzyć suszarkę, która w swojej prostocie zmieni postrzeganie wyrobów elektrycznych. SUSHI design Karolina Rybarczyk i Adam Pulwicki. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Suszarka elektryczna Sushi

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Suszarka elektryczna SUSHI to minimalistyczny i funkcjonalny produkt. Chcieliśmy stworzyć suszarkę, która w swojej prostocie zmieni postrzeganie wyrobów elektrycznych. SUSHI design Karolina Rybarczyk i Adam Pulwicki. Projektanci zainspirowani stylem i harmonią kultury wschodniej wydobyli z niej to co najlepsze – równowagę, elegancję i funkcjonalność. Suszarka SUSHI to produkt, który może stanowić dobrą propozycję do każdego pomieszczenia. Minimalizm suszarki elektrycznej SUSHI kryje za sobą innowacyjność konstrukcji. Suszarka składa się z kilku elementów ułożonych w różnych płaszczyznach z zachowaniem równowagi i stylu. Sposób montażu suszarki stwarza każdemu użytkownikowi szansę indywidualizacji przestrzeni. Dzięki możliwości obrotu suszarki podczas montażu SUSHI da się zamontować na ścianie w pozycji pionowej, poziomej lub innej wybranej przez użytkownika.

Od kiedy na rynku: od 2018r.

Cena produktu: od 690 zł netto (w zależności od wariantu)

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: nie

Dostępność na rynku: tak

Dokumentacja: tak

Nagrody,opinie,rekomend.: nie

Instal-Projekt
Jana Pawłą II 12A
Nowa Wieś k/Włocławka
87-853 Kruszyn
Telefon: 54 235 5905 w. 20
marketing@instalprojekt.com.pl

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny