System ścianek i drzwi prysznicowych Hiacynt/Deante. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

System ścianek i drzwi prysznicowych Hiacynt/Deante. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 wrz 2018 09:05

System ścianek i drzwi prysznicowych Hiacynt/Deante

System Hiacynt składa się ze szklanych ścianek i drzwi prysznicowych, które można łączyć według własnego uznania i dopasować do każdej łazienki. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: System ścianek i drzwi prysznicowych Deante Hiacynt

Nazwa podkategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Odpowiednio dobrana kabina może być miejscem wygodnym i służącym relaksowi, a wysoki standard wykończenia sprawi, że będzie także ozdobą łazienki. Taki efekt daje zastosowanie systemu Hiacynt od Deante, którego elementy – szklane ścianki i drzwi przesuwne – można kupić osobno i łączyć według własnego uznania. Duży wybór wymiarów i sposobów łączenia poszczególnych elementów sprawia, że można je montować dowolnie: we wnęce, w narożniku pomieszczenia lub pośrodku ściany. To pozwala na stworzenie wygodnej kabiny prysznicowej właściwie w każdej łazience. Wysoka, bezramowa konstrukcja jest bardzo nowoczesna i elegancka, dzięki czemu będzie się świetnie prezentować w każdej aranżacji.

Ważną zaletą systemu Hiacynt jest materiał, z którego został wykonany – bezpieczne szkło hartowane o grubości aż 8 mm. Tak grube szkło daje kabinie dużą stabilność niezależnie od jej wymiarów. Dla klientów dodatkowym atutem jest na pewno powłoka Active Cover, dzięki której powierzchnia szyby odpycha wodę i zabrudzenia, przyspieszając ich spływanie. W efekcie wewnątrz kabiny nie odkłada się kamień, ani nie tworzą się zacieki. To oznacza, że czyszczenie kabiny jest nie tylko łatwiejsze, ale przede wszystkim zdecydowanie rzadziej potrzebne.

Wszystkie ruchome elementy systemu Hiacynt – zawiasy, uszczelki i rolki w drzwiach przesuwanych – mają wysoką jakość. To sprawia, że codzienne użytkowanie kabiny jest przyjemne, a jej drzwi pracują lekko i cicho.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: Ścianki: 568 zł, drzwi od 1462 zł

Gwarancja produktu: 2 lata

Pogwarancja: Pełna, na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: W salonach łazienkowych w całej Polsce

Dokumentacja: Atest PZH, zgodność z normami PN-EN

Deante Antczak Sp.j.
al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
42 638 30 00, fax 42 638 30 80
deante@deante.pl
www.deante.pl

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny