Fot. Black Red White.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Black Red White.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Konkurs Dobry Design 2016
21 paź 2015 11:46

System szaf Wektra

Szafy Wektra zapewniają komfortowe urządzenie funkcjonalnego wnętrza garderoby, sypialni czy przedpokoju. Zaprojektowane zostały z myślą o indywidualnych wymaganiach użytkowników.

Szafy Wektra zapewniają komfortowe urządzenie funkcjonalnego wnętrza garderoby, sypialni czy przedpokoju. Zaprojektowane zostały z myślą o indywidualnych wymaganiach użytkowników. Można wyposażyć je w dodatkowe półki i szuflady, które ułatwią segregację odzieży i domowych tekstyliów.

Korpusy szaf Wektra występują w 3 wybarwieniach: dąb sonoma, dąb wenge oraz biały. Fronty dostępne są w 7 kolorach do wyboru: dąb sonoma, dąb wenge, dąb monument, lava supermat, alhambra, biały połysk oraz biały. Na system składa się szafa jednodrzwiowa, dwie szafy dwudrzwiowe oraz pakowna szafa narożna - wszystkie można dowolnie ze sobą zestawiać.

Modułowy charakter szaf pozwala na dobranie brył odpowiednich do metrażu pomieszczenia oraz indywidualnych potrzeb domowników. Front szafy może zostać również wyposażony w lustro, co pozwoli optycznie powiększyć i rozjaśnić pomieszczenie. Dodatkowym urozmaiceniem są 2 rodzaje wstawek - gładkie lub ryflowane, oferowane w kilku wybarwieniach, które można zestawiać z kolorystyką frontów wedle własnego gustu.

Szafy Wektra wyposażone są w markowe zawiasy i prowadnice, podnoszące codzienny komfort użytkowania mebli. W opcji dostępne są również szuflady z płynnym i cichym domykiem.

Data wprowadzenia na rynek polski: styczeń 2015 r.
Okres gwarancji: 2-letnia rękojmia na zasadach ogólnych
Dostępność serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego: serwis reklamacyjny i poreklamacyjny za pośrednictwem salonów Black Red White na terenie całego kraju
Dostępność na rynku: salony własne i wybrane partnerskie Black Red White na terenie całego kraju

Black Red White S.A.
ul. Krzeszowska 63
23-400 Biłgoraj
www.brw.com.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny