Umywalki KOŁO VariForm/Geberit. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [23 zdjęć]

Umywalki KOŁO VariForm/Geberit. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
12 paź 2018 13:49

Umywalki KOŁO VariForm/Geberit

KOŁO VariForm to przełomowa linia umywalek, dostępna we wszystkich typach montażu: umywalki podblatowe, wpuszczane w blat, stawiane na blacie. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Umywalki KOŁO VariForm

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: KOŁO VariForm to przełomowa linia umywalek, dostępna we wszystkich typach montażu: umywalki podblatowe, wpuszczane w blat, stawiane na blacie. Nieograniczone możliwości dla projektantów zapewnia zróżnicowanie umywalek w ramach jednej serii. Dzięki temu ich dostosowanie do niemal każdej formy użyteczności – od łazienek domowych, po obiekty użyteczności publicznej – nie będzie stanowiło wyzwania.

SWOBODA WYBORU W NAJPROSTSZEJ FORMIE

VariForm to także różnorodność kształtów i wielkości. Umywalki dostępne są w czterech kształtach: okrągłym, owalnym, eliptycznym i prostokątnym. Dzięki temu ich montaż, a także dowolne uzupełnienie o baterię nie będzie stanowił trudności, wkomponowanie w blat, instalacja pod nim lub jedynie częściowe wypełnienie – dają pełen wachlarz możliwości. Bez względu na wariant KOŁO VariForm zachowuje bardzo wąski rant i jest niezmiennie elegancki. W ten sposób umywalki KOŁO ułatwiają stworzenie perfekcyjnej łazienki, zgodnej z obecnymi trendami.

WYGODA I TRWAŁOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Niezmiernie ważnymi cechami, jakie na uwadze mieli projektanci VariForm, są funkcjonalność, wygoda i trwałość. Dlatego w nowych umywalkach zastosowano wysokiej jakości ceramikę sanitarną, odporną na zarysowania czy pękanie. Dzięki temu umywalki są niezwykle trwałe oraz łatwe w czyszczeniu. Każdy wariant umywalek ma misę o dużej głębokości, a to sprawia, że codzienność nigdy nie była tak praktyczna. Wybierając VariForm wybierzecie elegancję, swobodę i piękno w najprostszej postaci.

DESIGN DOCENIONY PRZEZ EKSPERTÓW

Umywalki VariForm otrzymały nagrodę iF DESIGN AWARD 2018. Jury konkursu było zachwycone różnorodnością umywalek przy zachowaniu czterech podstawowych kształtów. Jego zdaniem koncepcja, zgodnie z którą powstały umywalki VariForm, jest unikatowa i daje kompletną wolność przy projektowaniu wnętrza.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: od 210 zł netto

Gwarancja: produktu 7 lat, 10 lat gwarancji dostępności części zamiennych

Pogwarancja: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju

Dostępność na rynku od: 2018 roku

Dokumentacja: Certyfikat ISO 14001:2004, Certyfikat ISO 9001:2008, Managment System Certificate ISO 9001:2008

Nagrody,opinie,rekomend.: iF DESIGN AWARD 2018

Geberit Sp. z o. o.
ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa
Telefon/Fax 22 37 60 102
geberit.pl@geberit.com
www.geberit.com

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny