Umywalki mineralne VIGOUR individual

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 wrz 2018 12:23

Niezwykle lekka, geometryczna forma umywalek stawianych na blacie lub na szafce w połączeniu z praktyczną, stojącą bądź ścienną armaturą, np. z kolekcji VIGOUR derby, to wyjątkowo funkcjonalny oraz elegancki zestaw w każdej łazience. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Umywalki mineralne VIGOUR individual

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: VIGOUR przedstawia najnowszą kolekcję umywalek mineralnych z serii individual. Zespół projektowy Michaela Steina współpracujący z marką VIGOUR od 2012 roku stworzył produkty zachwycające wyraźnie zarysowanym, filigranowym rantem. Umywalki doskonale komponują się w łazienkach urządzanych w stylu zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym, co czyni je bardzo wdzięcznymi przy aranżacji wnętrz.

Niezwykle lekka, geometryczna forma umywalek stawianych na blacie lub na szafce w połączeniu z praktyczną, stojącą bądź ścienną armaturą, np. z kolekcji VIGOUR derby, to wyjątkowo funkcjonalny oraz elegancki zestaw w każdej łazience.

Produkty zostały wykonane z kompozytów mineralnych. Materiał ten jest bardzo wytrzymały, dzięki temu umywalki mają większą odporność na uszkodzenia.

W kolekcji umywalek VIGOUR individual dostępne są dwa modele okrągłe o średnicy 40 i 45 cm oraz dwa owalne o wymiarach 60 x 45 cm i 60 x 42 cm. Taki wybór zapewnia dopasowanie do każdej wielkości łazienki. 

Od kiedy na polskim rynku: Styczeń 2018

Cena netto: od 697 zł

Okres gwarancji: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski (serwisant w każdym mieście)

Dostępność na rynku: W salonach Elements

Dokumentacja techniczna: produkty posiadają Deklaracje Właściwości Użytkowych, są oznaczone znakiem CE.

Karta katalogowa 1

Karta katalogowa 2

Karta katalogowa 3

Karta katalogowa 4

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: German Design Award 2018 – VIGOUR wygrywa German Brand Award w kategoriach „Heating & Bathroom” oraz „Product Brand of the Year”. Jury złożone z ekspertów przyznało VIGOUR pierwszą nagrodę („Winner”) w kategorii „Heating & Bathroom” oraz specjalne wyróżnienie („Special Mention”) w kategorii „Product Brand of the Year”.

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Vigour GmbH na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny