Vectorworks Architect/Design Express. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Vectorworks Architect/Design Express. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 paź 2018 10:54

Vectorworks Architect/Design Express

Vectorworks Architect to uniwersalne narzędzie w pełni dostosowane do potrzeb projektanta oferujące projektantom i architektom kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, modelowania, udostępniania i dokumentowania projektów. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Vectorworks Architect

Nazwa kategorii: Software i hardware dla architekta

Opis produktu: Uniwersalne narzędzie w pełni dostosowane do potrzeb projektanta Vectorworks Architect oferuje projektantom i architektom kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, modelowania, udostępniania i dokumentowania projektów. Wersja branżowa Architect wyposażona jest we wszechstronne narzędzia przeznaczone do rysowania w 2D, modelowania w 3D, budowania modeli BIM, tworzenia dokumentacji technicznej i zestawień kalkulacyjnych oraz efektownych renderów. Praca nad dowolnym typem projektu odbywa się w elastycznym i niezawodnym środowisku roboczym, umożliwiającym szeroki zakres współpracy między członkami zespołu oraz specjalistami z różnych dziedzin. Vectorworks to jeden z najlepszych programów BIM w branży, ponieważ bazuje na procesie twórczym architekta. Nasze oprogramowanie CAD/BIM pozwala na konceptualizację pomysłów, edycję i analizę projektu oraz jednoczesne generowanie rysunków, harmonogramów i detali technicznych, w tym szczegółów i rozwiązań konstrukcyjnych. Prezentacja w formie panoramy 360𝇈 może przenieść klienta do wnętrza projektu. Projektanci chętnie wybierają oprogramowanie Vectorworks Architect, ponieważ zapewnia im rozwiązania wspierające ich proces twórczy oraz oferuje im solidny zestaw funkcji i narzędzi usprawniających przebieg pracy i poprawiających cały proces projektowy.

Prezentacja wideo
Succes story Złota 44 - wideo
Zaprojektuj swój sukces / Tomasz Pągowski - wideo

Od kiedy na rynku: 10.2018

Cena produktu: 14 200 PLN

Gwarancja produktu: 12 mc

Pogwarancja: tak/ 12 mc

Dostępność na rynku: tak

Design Express Poland Sp. z o.o.
Warszawa Al. Jerozolimskie 212; Warszawa
Telefon/Fax 22 462 87 94
info.pl@designexpress.eu
Kontakt z Agnieszka Staniewicz tel 515466011

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny