Wanna przyścienna monoblock VIGOUR derby. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Wanna przyścienna monoblock VIGOUR derby. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
19 wrz 2018 12:39

Wanna przyścienna monoblock VIGOUR derby

VIGOUR przedstawia wannę przyścienną z nowej kolekcji derby. Komfortowa wanna VIGOUR derby to świetny wybór zarówno dla zwolenników nowoczesności, jak i osób rozmiłowanych w tradycji. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Wanna przyścienna monoblock VIGOUR derby

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: VIGOUR przedstawia wannę przyścienną z nowej kolekcji derby. Komfortowa wanna VIGOUR derby to świetny wybór zarówno dla zwolenników nowoczesności, jak i osób rozmiłowanych w tradycji.

Wanna została zaprojektowana przez zespół projektowy Michaela Steina, który może poszczycić się już 24-letnim doświadczeniem, pracując nie tylko dla krajowych, ale i zagranicznych marek. Współpraca z VIGOUR trwa od roku 2012, kiedy to została zaprojektowana pierwsza dla VIGOUR kolekcja white.

W prezentowanej nowej kolekcji derby zespół projektowy połączył funkcjonalność z uniwersalnym wyglądem. Design derby charakteryzują architektoniczne formy podstawowe i miękkie zaokrąglenia. Michael Stein i jego zespół stosują tym samym w łazience aktualny megatrend łagodnego puryzmu.
Wanna wykonana została z przyjemnego i dającego wrażenie ciepła akrylu. Biały kolor wyróżnia ten element wyposażenia łazienki z otoczenia i sprawia, że przyciąga on wzrok, zachęcając do wzięcia relaksującej kąpieli. Produkt zachwyca niemałym rozmiarem – 180 x 80 cm – a nowoczesny format z dwoma zaokrąglanymi krawędziami oferuje eleganckie, przykuwające uwagę, indywidualne dopasowanie do łazienki. Wanna o głębokości 45 cm pozwala na przygotowanie relaksującej, długotrwałej kąpieli, co doceni każdy z mieszkańców domu. Wanna przyścienna VIGOUR derby swoją funkcjonalnością i wyglądem wzbogaci każdą łazienkę.

Dostępna w wersji z odpływem centralnym typu klick-klack, napełniana przez przelew, w komplecie z nogami.

Od kiedy na polskim rynku: Styczeń 2018

Cena netto: od 4862,52 zł

Okres gwarancji: 5 lat

Pogwarancja: Serwis fabryczny na terenie Polski (serwisant w każdym mieście)

Dostępność na rynku: W salonach Elements

Dokumentacja techniczna: produkty posiadają Deklaracje Właściwości Użytkowych, są oznaczone znakiem CE.

Karta katalogowa 1

Karta katalogowa 2

Nagrody, opinie i rekomendacje przyznane produktowi: German Design Award 2018 – VIGOUR wygrywa German Brand Award w kategoriach „Heating & Bathroom” oraz „Product Brand of the Year”. Jury złożone z ekspertów przyznało VIGOUR pierwszą nagrodę („Winner”) w kategorii „Heating & Bathroom” oraz specjalne wyróżnienie („Special Mention”) w kategorii „Product Brand of the Year”.

HBH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. (dystrybutor Vigour GmbH na Polskę), reprezentujący sieć Salonów Elements w Polsce
ul. Wichrowa 28, 60-449 Poznań
tel. 61 849 8100

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • Koto2014, 2018-10-23 12:32:38

    Po prostu CZAD!!!
  • Koto2014, 2018-10-23 12:32:24

    Po prostu CZAD!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny