Wanna Raina/Roca Polska. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wanna Raina/Roca Polska. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 wrz 2018 15:32

Wanna Raina/Roca Polska

Raina – pierwsza kompozytowa wanna marki Roca Oryginalna, niezwykle miła i ciepła w dotyku z materiału Stonex® STONEX® to innowacyjny kompozyt, stworzony na bazie szlachetnych składników mineralnych – rozdrobnionych skał dolomitowych w połączeniu z żywicami poliestrowymi wysokiej czystości. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Wanna Raina 

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Raina – pierwsza kompozytowa wanna marki Roca Oryginalna, niezwykle miła i ciepła w dotyku z materiału Stonex® STONEX® to innowacyjny kompozyt, stworzony na bazie szlachetnych składników mineralnych – rozdrobnionych skał dolomitowych w połączeniu z żywicami poliestrowymi wysokiej czystości. Jego wysoka plastyczność daje niespotykane wcześniej możliwości tworzenia kształtów i wzorów, ponadto jest trwały, odporny na plamy i promieniowanie ultrafioletowe. Wanna wolnostojąca Raina. Owalna wolnostojąca Raina wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Lekka organiczna forma, subtelne linie i wygodny ergonomiczny kształt zapewniają niezapomniane wrażenia w kąpieli. Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów jej wnętrze jest przestronne i wygodne dzięki bardzo cienkim ściankom, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kąpielowej. Dno wanny, ma aż 1300 mm co umożliwia wygodną kapieli i swobodny wypoczynek. Wykonana z materiału STONEX® łączy niezwykłe właściwości tego innowacyjnego tworzywa i nowoczesnego wzornictwa. STONEX® jest miły i ciepły w dotyku, a także trwały i odporny na promienie ultrafioletowe. Idealnie gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, a rysy lub zadrapania powstające w trakcie użytkowania można łatwo usunąć przez spolerowanie powierzchni. Raina charakteryzuje się łatwą instalacją bez konieczności podkuwania podłogi i dodatkowych prac remontowych. Posiada zintegrowany przelew, który nie wymaga dodatkowego montażu ani zakupu dodatkowych akcesoriów. W standardzie wyposażona jest w syfon click clack.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: 4900 zł. netto

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: ogólnopolski autoryzowany serwis

Dostępność na rynku: polskim

Dokumentacja: http://www.roca.pl/profesjonalne-obszar/resources/certyfikaty-i-aprobaty

Nagrody,opinie,rekomend.: finalista konkursu Dobry Wzór

Roca Polska Sp. z o.o.
ul. Wyczółkowskiego 20, 44-109 Gliwice
32 339 41 00, 32 339 41 01
Telefon: 603 804 075
klaudia.baczek@pl.roca.com
www.roca.pl

 

 

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny