Zestaw Harmony/Krosno

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
14 sie 2018 13:48

Kolekcję Harmony tworzą stylowe wyroby, stworzone z myślą o osobach, które doceniają piękno i harmonię na co dzień. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: zestaw Harmony

Kategoria: przestrzeń kuchni i jadalni

Opis produktu:

- elegancka karafka do serwowania wina stanie się nie tylko gustownym elementem stołu, niezależnie od zastawy, ale także doda dobrego smaku każdej wyjątkowej chwili. Wąski u góry i rozszerzający się ku dołowi, klasyczny kształt dekantera pozwala celebrować picie wina, wzbogacając doznania zmysłowe i estetyczne. To klasyka nowoczesnego szkła, idealna na prezent dla koneserów wysokoprocentowych trunków. Karafka, dzięki swojej formie sprawia, że trunek dotlenia się i uwalnia wyjątkowe nuty smakowe, dzięki czemu degustowanie wina staje się prawdziwą ucztą dla zmysłów. Naczynie wykonano tradycyjną metodą ręczną, co spodoba się osobom wrażliwym na kunszt oraz niepowtarzalność. Najwyższej jakości szkło Crystalline pozwala dokładnie przyjrzeć się zawartości karafki, a także sprawia, że jest wyjątkowo odporna na matowienie i uszkodzenia. Duża pojemność (1600 ml) pozwala dłużej delektować się winem.

- eleganckie szklanki przeznaczone głównie do serwowania czerwonego wina świetnie sprawdzą się zarówno podczas eleganckich uroczystości, jak i codziennych rytuałów. Staną się także niezawodnym rozwiązaniem do serwowania wody, soku i innych zimnych napojów. Precyzyjne wykonanie zachwyci osoby, które doceniają piękno i harmonię w każdym najmniejszym szczególe. Przejrzyste szkło, pękaty kształt, dużą pojemność (580 ml) i stabilne dno spodoba się miłośnikom prostego, funkcjonalnego designu. Szklanki zostały zaprojektowane tak, by pasowały do każdego stołu, niezależnie od zastawy, a ich niezwykle wygodna forma ułatwia trzymanie serwowanych napojów. Można myć w zmywarce. 

Krosno Glass S.A.
ul. Tysiąclecia 13, 38-400 Krosno
Telefon/Fax +48 13 432 80 03
krosno@krosno.com
www.krosno.com

 

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny