Zestaw natryskowy Karbo/Deante

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
13 wrz 2018 09:11

Karbo to pierwszy zestaw natryskowy z włókna węglowego dostępny na polskim rynku. Jest przyjemnie lekki, a jednocześnie bardzo trwały i przystosowany do wieloletniego użytkowania. Produkt zgłoszony do konkursu Dobry Design 2019.

Nazwa produktu: Zestaw natryskowy Karbo/Deante

Nazwa kategorii: Przestrzeń łazienki

Opis produktu: Technologia początkowo zarezerwowana dla lotnictwa wojskowego i statków kosmicznych, dziś wkracza śmiało do nowoczesnych łazienek. Mowa o włóknie węglowym znanym również jako karbon.

To materiał unikatowy pod każdym względem: pięciokrotnie wytrzymalszy od stali, a przy tym lekki, o wyróżniającym się wyglądzie. Swój charakterystyczny czarny wzór, przypominający tkaninę, karbon zawdzięcza splecionym nitkom włókna węglowego. To one sprawiają, że jednolita z pozoru powierzchnia przy dokładniejszym przyjrzeniu nabiera głębi i staje się trójwymiarowa. Ten ciekawy efekt kojarzy się mocno z nowoczesnymi technologiami, a przy tym dobrze się komponuje z minimalistycznymi, surowo urządzonymi łazienkami. Gładki i niechłonący wilgoci materiał świetnie sprawdza się w kontakcie z wodą.

Karbo to pierwszy zestaw natryskowy z włókna węglowego dostępny na polskim rynku. Jest przyjemnie lekki, a jednocześnie bardzo trwały i przystosowany do wieloletniego użytkowania. Jest wyposażony właściwie we wszystko, co jest potrzebne do stworzenia komfortowej strefy prysznicowej. Słuchawkę natryskową można zamontować na drążku na dowolnej wysokości, dostosowując ją do wzrostu użytkowników. Łatwo reguluje się także kąt jej nachylenia. Gładki, czarny wąż PCW nie tylko stanowi kolorystyczną całość z karbonowymi elementami, ale także jest łatwy do utrzymania w czystości. Końcówka anti-twist chroni go przed skręcaniem. Dysze, którymi wydostaje się woda w słuchawce, zakończone są silikonowymi gumkami, w produktach Deante określanymi jako system anti-calc. Sprawia on, że odkładający się w otworach osad wapienny łatwo usunąć, przesuwając po gumkach palcem. Przedłuża to żywotność produktu i ułatwia jego czyszczenie.

Zestaw Karbo może stać się prawdziwą ozdobą łazienki, dodając jej eleganckiego i designerskiego charakteru.

Od kiedy na rynku: 2018

Cena produktu: 528 zł

Gwarancja produktu: 5 lat

Pogwarancja: Pełna, na terenie całej Polski

Dostępność na rynku: W dobrych salonach wyposażenia łazienek na terenie całej Polski

Dokumentacja: Atest PZH, zgodność z normami PN-EN

Deante Antczak Sp.j.
al. Kościuszki 3, 90-418 Łódź
42 638 30 00, fax 42 638 30 80
deante@deante.pl
www.deante.pl

Partner Główny

Partnerzy

Partnerzy Wspierający

Patronat Medialny